co sa mi stalo...

Príspevok v téme: co sa mi stalo...
jemine

takze...co sa mi stalo...stala s ami taka vec, niekedy okolo 18teho som mala dostat menzes...mala som vsetky priznaky: boleli ma bradavky, zvacsene prsia, mierna bolest v podbrusku, citlivost.. no menzes neprisiel a priznaky uplne zmizli..vobec necitim akokeby som mala este nejaky menzes dostat...ale tehotna zas pravdepodobne byt nemozem tak na 90 percent pretoze sme s priatelom mali prerusovanu a neurobil sa do mna...tak mi povedzte co to ma znamenat?? alebo to vyzera na test?? aa hadam nie...vsak nie??

niekto

no tabletka po ti moze rozhasit cyklus aj na niekolko mesiacov urob si test
rapiclear ti to zisti 7 dni od oplodnenia nieje ani moc drahy a mas po problemoch ak ti divne pocity neprejdu navstiv lekara

xemikk

Ahojte,nevie mi niekto povedat ci mozem po tabletke po, pocitovat aj po viac ako tyzdni take divne pocity v bruchu? Je to take zvlastne,este nikdy som nic take nepocitovala a trva to uz par dni. No alebo zeby nezaucinkovala a bola som v tom? Mohla by som uz tak skoro,teda tyzden po teoretickom otehotneni nieco pocitovat??pls normalne odpovede

jemine

diky leiluska6 ja viem ze sa da otehotniet.. ale tak vies praktizovala som ju posledne tri roky takze tak...no ale mozno to tentoraz nevyslo alebo co..uvidime, dam vediet..

jemine

xxxyyy myslim ze otehotniet nie je zas az take jednoduche...po sprche sa urcite nebudu tie spermie na penise len tak povalovat...a s kvapiek..je to podla mna malo pravdepodobne ale je to mas pravdu...no sak ok, pockam par dni, ked nedojde idem po test...uvidime co bude :-) dik za prispevky

leiluska6

Test moja....jedine test....a daj vediet vysledok...bo vsetci sa tu hadaju ze sa neda otehotniet prerusovanou sulozou...ja som tej mienky ze sa da....bo poznam zopar ludi co sa im to prihodilo...