Je beh základom chudnutia ?

sissssa

nastavim si zataz ako keby som behala do kopca, a ked ti vietor fuka raz do boku potom do druheho neuzijes si to poriadne a v takomto mraze uz vobec nie, vsakze, cize posilka mi to do jari, resp zaciatku leta nahradi, potom je naozaj lespie behat na vzduchu v parku, na skolskom dvore ci lese.

veronika

Ahoj Sisa, a kam chodis do posilky? aj aj by som zase rada chodila na beziaci pas...najlepsie s nejakou partackou :)xchodila som do ymcy, ale zrusili tam posilku..:(

Plysiak

3x 5x, to je individualne, ja mam 60kg a chcel by som pribrat ale neda sa.. dobry metabolizmus no.. ale niekomu staci ked ide 3x do tyzdna.. cim viac budete behavat tym budete mat lepsiu kondicku... a svihadlo.. skor asi ee, lebo tam tak nenamahas svaly.. predsa len ked bezis tak namahas ovela viac zadne stehenne svaly.

mary11

citala som,ze je najlepsie 3-krat do tyzdna tak po 30 min??co si oto myslite,podla man je to dobre lebo zas kazdy den je to wela a nevydri vam to dlho a takto a rano behavate ci vecer?ja som bola dneska rano a mam hned lepsiu naladu

sissssa

ja chodim behat do posilky na pas, je to mrte dobre, pustim hudbicku, nastavim zataz a utekam telom aj myslienkami, fakt odporucam. Ziaden vietor a blbe pocasie mi to nemoze pokazit lebo som vnutri v teple hehe

tatka-ke

no ja hodne dlhsie...a pokial mas kondicku ide to aj pol hodinku vkuse, strecing a dalsia polhodka...
no okej, a ak behat, co si obut v zime? snehule?=))) ved v tom sa nebezi dobre...