padajuce vlasy

kometa

Ahoj, mne padali vlasy tiez okolo 17, sialene. Mal som hustu kuceravu hrivu. Teraz mi padaju opat. Vtedy mi kozna pichala kys. panthotenovu. Vlasy mi narastli. Teraz skusam jest vela soje a sojovych vyrobkov a ryby. Na jesen padaju vo velkom vlasy vela ludom. Dobre boli aj tabletky Reghaar z lekarne. Inak vseobecne plati neumyvat prilis casto....

fiby

Baby, no, sila, som is myslela, ze som v tom sama, ale nie som...mojim spoluziackam tak padaju vlasy, ze jedna tam ma tiez uz skoro plesinu...ja som tiez mala take huste, a stale padaju...sa bojim, ze ked to p ojde takto dalej, zostanem bez vlasov..a ostrihat sa nechcem, lebo mam uz skoro po rit vlasy, by ma porazilo...zeby ten PIORIN pomohol? zozeniem si ho, potm vam dam vediet...

niky

ja tiez beriem revalid uz pol roka a na leto prestali padat ale znovu zacali tak ja uz neviem co robit uplne mi tento problem nici zivot

niky

aj ja som zufala moc mi padaju vlasy uz od minuleho roka a doktory len krcia plecami ...cez leto vobec nepadali prestalo to a bola som stastna ale znovu je to tu a ja neviem co robit som v tom sama?jedine dievca ktoremu v 17 padaju vlasy?mala som krasne blond huste vlasky a teraz to tak uz zial nie je a ja neviem co robit vraj je v blave nejaka klinika a tam sa tym zaoberaju viete o nej niekto?

kiwemai

abečko...to kde si navstivil tu koznu? aj ja chcem spat svoje pekne vlasky...lebo uz mi vidiet ples...:(( navstivila som o5 dermatologicku, no musim cakat za vysledkami a este to isty cas potrva:( som uz fakt zufala a to je naj> problem, ktory ma trapi, co sa tyka mojho zovnajska...

abečko

Pred 10 rokmi, mi tak vypadávali vlasy, že som mala plešinu ako desaťkorunačka. Jasné, že som chodila po všelijakých vyšetreniach, nič mi nebolo, kožná lekárka mi potom tú plešinku vypaľovala dusíkom. Pomohlo to, vlasy mi narástli

monika1

Veľmi pekne Vás všetkých prosím o pomoc pre moju mamu. Má 47 rokov a za posledné mesiace jej vypadli tak, že jej je vidieť koža hlavy. Strašne sa trápi a my s ňou. Užíva Bioscalin a dáva si aj bylinné henové zábaly alezatiaľ bez výsledku. Bojí sa, že o chvíľu bude mať holú hlavu a bude musieť používať parochňu. Neviete naozaj niekto poradiť, čo je naozaj účinné? Ja som brala Revalid ale nejaké zlepšenie som nepocítila.

zizi

musim vam povedať že na vypadavanie vlasov je dobry babičkovsky recept žihlava či pitie čaju alebo umyvanie vlasov v žihlavovej vode dalej je to zinok,potom sa v lekarni da kupiť dobry vyrobok a vola sa capilan je to velmi dobre na vlasy odporučam