90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..ahojky slnko..vydržala som:-)) aspoň zatiaľ..podobne ako mekybo, s dvomi či tromi kávami:-) ale už som nanominovaná v posteli, aby som si to náhodou nerozmyslela a niečo nepohltala...keďže som v práci mala fakt rušno, tak mi to nejako prešlo samo:-)zajtra bude deň zúčtovania..ja budem fakt rada ak budem mať o 1-2 kg menej ako po minulom vodnom dni...ale vyzerám už celkom k svetu:-)tak zajmtra sa ozvem:-)

babuliatko

ja som vodovy den nemala lebo som na tyzden prerusila dietu ale dam si ho o 5 dni.som tiez pozerala kolko na kige schudli..vidim, ze nie som sama komu vaha nesla dole o vela

slnko331

adriana,
ako sa dari vodny den? Dievcata ho uz maju za sebou a ziadna nenapisala vahu po nom, iba mekybo. Tak neviem, ci pokracuju. Na chudnime.kiga maju vysledky z 90 dnovky po druhom vodnom dni a nie je to take optimisticke ako po prvom, asi sa to rozbehne v tretom mesiaci.

adriana

..boky sa vraj chlapom páčia:-)) že vraj aj taký zadok ako mám ja, tak neviem, či to mám považovať problémovú partiu:-) plochá som nikdy nebola a zrejme ani nebudem...

kiarusenka

vraj som mala dnes zacat bielkovin.dnom tak na ranajky boli 2kusky marhul a na obed nizkjotucny syr s uvarenym vajickom na veceru tiez .,.. moze byt ??

slnko331

adriana, zalezi aku mas postavu, mne by to stacilo, ale mam problemove partie boky, a tam by som chcela ist dolu a stacili by mi cm.

slnko331

to on ma chce len nastvat a vyprovokovat, aby som prestala, ale nepodari sa mu to. Inak stacilo by aj tych 57, ale ked to pojde dolu, tak to bude ok.On je cely zivot velmi chudy a stazuje sa, ze mojim chudnutim trpi, ale je to naopak, to ja trpim, lebo musim varit 2 krat, on by to co jem ja nezjedol.

adriana

...s kávou mám podobné skúsenosti..tiež pijem len necu...máš 57 a vraví, že si priesvitná?:-)) tak to ja by som ešte mohla byť ideálna, mám asi 61-62kg..a schudla som 6kg...už nech je sobota a voda za mnou:-)

slnko331

adriana, hmotnostou asi nie, ja som taky tlak mala aj ked som vazila 52kg, pri tejto diete som chvilu pila kavu bez mlieka, ale nechutila mi, tak som ju asi 3 tyzdne nepila, ale tocila sa mi hlava, tak zasa pijem s mliekom. Inak ja pijem iba nesku, z normalnej ma bolievalo brucho. Inak bola som na nakupe a neodolala som a kupila som si vahu, vazim 57 kg, takze 8 kilo je dolu a citim to aj na obleceni. Takze adriana, drzim Ti palce, ked sa budes vazit po vodnom dni. Mne uz muz nadava, ze som priesvitna.

adriana

slnko - nebude to našou podobnou hmotnosťou, že aj tlak je podobný?:-)))
..aj uprednostňujem kávu pred vínom..ale musí byť s mliekom:-)))