90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

meduska

som tu cakala podporu - nie ze mi tu bude niekto rusit moje sny a idealy!!!
radsej to prehltni a nechaj ma v tom-robi mi to dobre a podporuje ma to-hej? preto tu chdodim-lebo mi pomaha ta podpora

mekybo

Inak ešte na margo toho rotopédu.. Never tým číslam na display, inak za hodinu človek rezko prejde aj na biku cca 20 km, takže, ak máš tep 120 - 150 , tak potom je to na chudnutie optimálne..nad 150 tep neodporúčam, bo ide človek na dlh a pri diéte je to veľmi nezdravé, pre niekoho dokonca nebezpečné... M.

mekybo

Mám 34 rokov... Mám presne taký istý rotoped Olpran., len typ asi nie ten istý. Už by som aj niečo zjedol, dnes som vypil asi 8 litrov vody(nech je už zajtra, voda mi ide už aj z uší), čo už , keď je ten vodný deň... M

kiarusenka

ahoj cooldjka :) ja by som velmi chcela zacat s 90dnovou .. mam velmi pevnu volu len mam problem, ... neviem co papat v 1 den potom v 2 a 3 a4..nemam cas varit takze nieco co sa da aj bez varenia ... mam 20rokov vysku 177 a vahu 68kg .. prosim, ak by ste niekto mohol nenapisal by ste mi co by som mala jest v urcity den ? dakujem

weronika

ja dnes celý deň pijem len ovocné a zeleninové šťavy, mňamky-mňam.... : ) uvidím, či to vydržím... : )

meduska

potesia ma vase recepty-ja som mala dnes zemiaky-som den pozadu-takze cibulka nadrobno na kvapku oliv. oleja-zemiaky, mrkva, brokolica, dubaky a karfiol - uz to tu rozvoniava a od rana 1 pomelo

meduska

ved vidim-co mi ukazuje display-nie?? a dnes som bola 25km - ukazalo 730 spalenych - Hodina aj 4 minuty - frekvencia 150-priemer-rychlost - 26-28km/h

weronika

businesska
ahojky,neboj, nie si tu sama, ja som tu tiež čo ju držím od 2.1. Koľko si už schudla od začiatku? už to dajak zvládneme, že? ten mesiacik... : )