90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

veronika1

baby ja som si teraz uvedomila ze za 10 dni mame mat zasa vodny den a ja od prveho vodneho mam dole iba kilo.to jak je mozne,nehovorim mozno 4 krat som porusila nejakou blbostou ale ze ta mesiac iba kilo to co je?normalne mam nervy jak pes

margotka

ahojte ja som zacala 2.2 ale cez vikend bol ples, takze som sa poriadne napraskala,,,no a teraz moja otazka...kedze studujem a domov prichadzam o pol stvrtej ako si mam rozlozit jedlo?pretoze teraz jem v skole len ovocie a az ked pridem domov robim si normalne jedlo a potom este ked to stiham tak o pol siedmej si davam veceru...mozem to takto jest?

lienulka

Baby ja som mala tiez cez kramy 1 kg navyše, presne ako vy. ale potom sa to znova upravilo. Teraz mam uh den - papala som grahamove špagety s makom. Na večeru si dám znova. Zajtra znovu vitaminky a o tyzden, dalsi vodny den...dufam, ze od toho prveho budu aspon 2-3 kg dolu.

adriana

..mám podobnú skúsenosť...minulý týždeň som mala o kilo a pol viac ako týždeň predtým:-(( odvtedy sa bojím vyliezť na váhu..ale v sobotu sa asi odvážim...uvidím, ako sa budem cítiť...

babuliatko

weronika to iste nebude tym...fakt to bude menzesom...ja som taka nadavala vcera som mala v bielkovinovy den spenat s bambinom a nezjedla som ho vela a rano som sa postavila na vahu a tiez o kg viac tak som sa nastava.a vcera vecer som bola vonku kamos oslavoval narodeniny tak som xcela byt len pri mineralke ale nepodarilo sa vypila som asi 5 miesanyx napojov ale snazil sa mi davat take kde je viac alkoholu ako dzusu :D a dnes rano kilo a pol dole :D tak ja uz fakt neviem fakt sa nebudem vazit lebo sa citim dobre.

pofunuse

tak si surfujem na nete..a naďabila som na toto forum...viem že vas uz nedobehnem, ale začnem teda sama...mohol by mi niekto poslať tú knihu na laila6911@azet.sk
dakujem.

ivča

weronika, nič si z toho nerob, ja som si ani zákusok nedala a mám o viac ako pol kg navyše lebo mám tiež menzes, určite to nemá nič spoločné s jedením, sme len naliate a do 2 dní sa opäť odvodníme a bude dobre, neboj!

weronika

včera som mala strašný deň. mala som veeeeľmi veľa práce v robote, strašné nervy, tak som si dala zákusok, no strašné.... Dnes som sa odvážila a som mala o 1 kg viac... : (((( A ešte aj kramy mám, tak možno je to tým, no neviem...dúfam, že to je len tým, ved ja chcem schudnúť,a nie priberať!!!

slnko331

ahoj adriana, som tu stale, len od tej oslavy minuly tyzden som stale trochu porusovala, tak som prestala delit, ale riadim sa podla florastranok, aby som nepresiahla tych 5 500-6 000 kj, a dari sa mi aj tak, uz mam 58 kg a budem takto pokracovat dalej, mozem si dat to na co mam chut.