90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

lesslie

juuj baby, len ja mam 4.4. svadbu, tak chcem vyzerat co najlepsie, akosi citim ze potrebujem zhodit a cakat nemam dokedy... rozumiem vsetkemu, ze telo ma terfaz skusa, ci vydrzim, ale asi ma uz dostalo...vyskusam 13. dnovu mliecnu dietu a po svadbe budem pokracovat v tejto...uz mi nic nechuti a strasne mi chyba mlieko, ale neskutocne!! :)) drzte sa babenky, mekybo aj ty :)

adriana

..ja sa tiež obávam vyliezť na váhu, že nič, ale veci sú mi lepšie a lepšie:-)) tak ešte si teda skúsim mesiac počkať na ten zázrak:-))

weronika

lenže mne stojí už mesiac a pol a fakt ma nebaví čakať na zázrak, aj ked viem, že centimetre mi dole idú, lebo to sama vidím. Ale nie, ja som sa už rozhodla. Ved ja to predsa nevzdávam, len si dávam mesiac pauzu a potom začnem odznova držať 90 dňovku, aj ked viem, že to už ani zdaleka nebude ísť tak rýchlo ako mi to išlo nazačiatku, to som za 1.mesiac schudla 8kg, to bola parada... Chcem bojovať,určite, ešte 8 - 10 kg do leta chcem zhodiť a ja viem, že sa mi to podarí, lebo budem bojovať a budem na sebe makať. A ja teraz neprechádzam na "normálnu" stravu, budem jesť podľa tej knihy Ďalších 90 dní, ale len 1 mesiac...
ste super

ivča

baby nevzdávajte to, mekybo má pravdu, mení sa metabolizmus a nemôže to ísť tak rýchlo ako na začiatku, okrem toho prvá odchádza voda a svalová hmota až teraz si začne organizmus odoberať z vašich tukových zásob, vysvetľovala mi to lekárka, takto je to správne, vydržte!!! Uvidíte, že vám zídu naraz 2 kg v najbližších dňoch. Aj mne stála váha mesiac a teraz mi zišla naraz

mekybo

No škoda, že sa tak rýchlo vzdávate, lebo toto je najkritickejšie obdobie tejto diéty, sám som skončil pred 1,5 rokom v tomto období, a teraz už viem, že to bola chyba. Teraz sa ozaj trocha mení metabolizmus, tak nemôžete čakať, že budete stále rovnako chudnú, to by bolo aj nezdravé. Ako som už písal, treba hlavne aj cvičiť a tak rozpumpovať metabolizmus, ja som schudol tiež málinko po 50 dňoch,ale na opasku sa to stále zlepšuje, tak je to fajn. Skúste ešte bojovať, veď ide jar a ľahšie to bude aj s pohybom.. ahoj M