moze byt tehotna?

jakub p

degekl no pekne si tomu dal :D myslim ze nech mu napisete cokolvel vzdy bude vyklepkany ako cigaretla rovno mu spisem peticiu nie :D kto je za to ze bude tehotna??? ale ja nemam drbli komentar :D

zaba

Nema byt preco tehotna,ked v tom uz mate prax,a na vyse menzes bezne meska takze zachovaj rozvahu,pockaj par dni,a potom sa uvidi,mozno uz aj dostala.....

zaba

Preco to volate kvapocky lasky? Ved to je taky drbnuty nazov......ked ma niekto sex bez lasky tak to ako potom budete volat?

zjuzjika

co ste uz ozaj neni normalni, ved zakladate kazdy den rovnaku temu, je tehotna, neni tehotna? paneboze, ved ked si nie si isty, tak jej kup test, alebo ju posli gynekologovi, ale najucinnejsie bude ak vobec sex mat nebudete, ked ho neviete prevadzat.....deti hlupe....

estt6

ty musis vedet ako si trtkal my sme tam s tebou neboli..ale tehotna podl amna nema byt z coho..ja som tak sukavala a nic sa nestalo nikdy..ako sa hovori kto umi ten umi..kto nevie trtkat bez kondomu nech netrtka..

emjey

sak ani mne sa to nechce zdat ze by mohla byt,...sak otehotniet to niekedy nie je len tak...nevytiahol som ho neskoro to urcite nie...a zeby daka kapocka stacila na otehotnenie to sa mi nece zdat...ved zenske pH zabija spermie ,myslim ze to je male mnozstvo aby to stacilo na otehotnenie...

mimkacka

drbnute komentare..tvoja otazka je drbnuta,sak jej kup test alebo ju posli na gyndu,odkial mame vediet ci je tehotna..dalsi debil

andy

Degekl - nejak moc do toho vidíš. Vieš vôbec, kedy môže byť žena tehotná?
Samozrejme, že môže. Mohol ho vytiahnuť neskoro - aj v "kvapôčkách lásky" sú spermie, mohli ísť 2 x za sebou a v tom prípade mu môže niečo ostať v penise a pri vniknutí vytiecť nepozorovane. Veľa frajerov sa na to spoliehalo, neriskovala by som to