ake je to prvy krat?

akinom007

my sme to skusili po pol roku chodenia pre obcoh to bolo "poprve". Absolutne ma nic nebolelo ani trochu a vobec som nekrvacala. Ale mali sme dost dlhu predohru, citila som ze som dost otvorena. Takisto v priebehu toho pol roka kym k tomu doslo boli prstovacky

bladwak

Mna to nebolelo,kedze sme s priatelom dlhsiu dobu skusali ine sexualne praktiky okrem sexu.Takze som bola dost otvorena :-)a ked do mna vosiel,absolutne ma to nebolelo.ani som nekrvacala...pre mna to bol nadherny zazitok s tym,koho milujem uz dlho a kazde nase milovanie je pre nas uzasny zazitok :-)

colbert

Ja som mala presne tolko isto rokov ako ty a aj priatel bol o 10-11 rokov starsi :-) si myslim,ze so starsim priatelom to bude urcite krajsie ako s nejakym pubertiakom.su viac pozornejsi a nezaujimaju sa len o to,ako ho tam rychlo vsunut,1 2 3 dnu a von a koniec.a k tomu to bude na druhy den vediet cela skola co sa stalo.neboj,bude to dobre...

katu5ik

mna bolelo, krvacala som:D:D no z tejto stranky o nicom..ale to, že som to spravila s chlapom ktoreho milujem, to bol nadherny zazitok:):)

leerka

no niektore baby krvacaju, niektore nie, ja napr som ani nekrvacala a ani ma to nebolelo, hlavne treba ist na to pomaly.... aj ked prvykrat to aj tak nebude este t prave orechove....