otec

Príspevok v téme: otec
kto vobec som???

ahojte.mam 18 rokov.nikdy som svojho otca nevidela.vzdy ked sa nanho matky opytam len ma odbije co ma to zaujima ci mi chyba nech jej dam s takymi blbostami pokoj atd...podla mna je normalne aby dospely clovek poznal oboch svojich rodicov.cely zivot som od neho nevidela ani halier a neviem preco.ked sa ma niekto opyta na otca nic mu neviem povedat a je mi to neprijemne.poradte mi co mam robit?s mojou mamou sa neda o tomto normalne porozpravat.dakujem

kikulka

tak keď je tam meno,tak by tam mohla byť aj jeho adresa,kde sa narodil.takže ja by som začala na tomto mieste,na začiatok zavolať na obecný alebo mestský úrad,kde žil a spýtať sa,či tam tento človek ešte žije,alebo sa odsťahoval,prípadne kontakt na neho,ak sa odsťahoval,tak budú vedieť kam,lebo sa to myslím uvádza pri rušení trvalého miesta bydliska a zavoláš na ďalší úrad ďalšieho mesta a tak ďalej,až ho nájdeš...alebo ak budeš vedieť bydlisko,tak skús u telefónnych operátorov zistiť jeho číslo,alebo ja neviem,dúfam,že otca nájdeš

ShaulaThalit

Keď budem robiť v policajnom zbore vyšetrovateľku, zistím ti aj otca, ale ešte si chvíľku počkáš.

kto vobec som???

tak meno tam je aj vsetko lenze kde to ja mozem popri skole vsetko zhanat?a bez penazi..bohvie ci nebude treba pravnika a vselijake poplatky.dnes nie je nic zadarmo...medializovat...no..nepotrebujem aby o tom vedelo cele slovensko.

kikulka

a v rodnom liste nemáš jeho meno?veď tam musí byť meno otca,alebo to skús v pôrodnici,kde si sa narodila,tam majú isto nejaké záznamy...držím ti palčeky...alebo ani tá pošta pre teba nie je zlý nápad,len či sa chceš medializovať

kto vobec som???

viem akurat tolko ze s nami urcity cas zil nemam ani jeho priezvisko len zevraj mama bola na materskej a on jedneho dna nesiel do prace ze sa mu nechce tak ho vyhodila z domu ci ako.ale podla mna to je len tak aby mi nieco povedali.moja jedna teta(mamima sestra) mi raz povedala ze ani ona ho v zivote nevidela a babky sa na to pytat nebudem.a kamaratka urcite nie ziadna...rada by som vazne vedela preco je to tak ako to je.minule mi povedala ze ani sama nevie kde teraz je.doma som nasla aj priznanie otcovstva aj rodny list.lenze ja som vzdy videla len ten kde otec nebol uvedeny.