Poranene znamienko

Príspevok v téme: Poranene znamienko
smola24

Včera mi kamarát omylom škrabol znamienko,vytieklo z toho dosť krvi, teraz ked sa ho dotknem bruškom prsta a trochu pohnem tak sa aj hýbe ako by viselo. Moja mama je zdravotná sestra a tvrdí aby som počkal ešte dva dni lebo to nevyzerá na zapálenie ale chcem sa aj tu opýtať čo s tým...

ŠimčiTwelve

Tiez som si dnes strhol znamienko, omylom o dvere. Bol som u lekarky a ta mi to vydenzifikovala... O dva dni mam ist znamienko komletne odstranit. Nemyslite si ze by trebalo ist hned??

Boris77

zdravym pri holeni hlavy som si presiel po znameinku a zda sa mi ze trosku sa tam objavila krv asi som ho len suchol neviem co mam podla vas urobit ? vydenzifikoval som si to skoro zaidna krv s toho nesla tak neviem je to hladke znamienko nie vypukle neodstava ani netrci tak enviem ze co ..dakujem za radu

Dexa9

Včera som si škrabol do znamienka na hlave a začalo krvácať.Dnes vyzerá normálne ale je v ňom mala ryha od nechtu a neviem čo s tým.

denisaKE

ja som si jedno úplne "zoškrabla" a rakovinu som nedostala, nebplaš sa, mama má pravdu. Počkaj, kým sa to zhojí trošku-lebo chrasta je chrasta aj na znamienku. Potomm s tým choď ku kožnému a daj ho vybrať, po vybratí sa každé znamienko posiela na vyšetrenie, či nie je zhubné. Ja som si potom dala odstrániť všetky znamienka, čo boli moc nad kožou-pre istotu.

llek

kazdy, kto si porani znamienko by s tym mal ist na osetrenie a potom na vystrenie ku koziarovi, ktory ma skusenosti so znamienkami. Drazdenie a poranenie znamienka moze skutocne viest k jeho zvrhnutiu do zhubnej formy. Radsje nech mate papier od lekara, ze to je v poriadku ako mat melanom o ktorom neviete. Urcite nikoho z vas nikto neposle s poranenym znamienkom prec. Aj tie znamienka, ktore su na miestach, ktore su mechanicky drazdene (na krku, na pase kde je gumicka z gatiek ci pas nohavic, na lakti, na hurdniku kde je podprsenka a podobne) treba radsej dat vybrat

Znamienko 51

dnes som si odsrabol kúsok znamienka a isla mi z toho krv. Velmi sa bojim aby som nedostal rakovinu.Bol by som rad keby mi niekdo pomohol. Ďakujem

liana

Ja som si tiaz oskrela znamienko. Lekarka mi na to kazala dat framikoin a povedala, ze aby som si ho sledovala. Ak sa zmeni - opuchne, zacervena, zvacsi sa, tak mam prist. Nic sa nestalo. Som ok.

delphia

no ja by som na kazdy pad s tym isla k lekarovi. koleginina svagrina si znamienko oskrela na strome pri oberani jablk a zial, uz nie je medzi nami....

bibiiiii

mojmu synovi sa to stalo to iste v Anglicku.Zlakol sa,utekal s tym k lekarovi,no objednali ho az o 2 mesiace.Medzitym som ho objednala tu,tak prisiel domov znamienko vyrezali a je o.k. Myslim si ze ak sa to nezapali,nieje dovod na paniku.