Herpes

RNG

Herpesom a inym viralnym treba predist, nie vyckat, az sa premnozia/objavia,a poskodia telo a snazit sa ich potom riesit.
Herpesy totiz poskodzuju telo, nervy, sliznice aj v nutri tela, a nemusia sa vobec navonok prejavovat.

Treba si zvysovat viralnu imunitu, aktivne, je na to dostatok roznych doplnkov, co si mozete najst napr cez google.sk uvedenim rng herpes.Pridam k tomu dalsie ako monolaurin, citral, berberine, Sangre de Grado.

barusenka

Ja som len chcela prispieť, lebo mi pomohlo niečo konečne po rokoch, a možno to pomôže aj vám, aj keď možno niekto bude namietať. Vždy sa mi herpes liečil dva týždne a strašne mokval uz od prveho dňa.... Spravil sa mi nečakane, jeden veľký pod nosom, a nič som doma nemala iba krém zovirax... inak mi kremy nepomahaju vobec, iba tabletky herpesinove trosku pomozu aby sa nezvacsoval...

tak som si natrela herpes par krat a stale rastol a rastol, a tak som zobrala Jox.. je to dezinfekcia na hrdlo a strekla som si to na to... stipalo to ako slak, tak som po chvilke jemnym dotykom vysusila a dala na to zovirax... dala si vitamin B 2x, po hodke som si na to nastiekala zas jox, uz to tak velmi nestipalo a uschlo to samo, dala krem, pred spanim som si dala aj zinok a este vit B 2x... rano som sa zobudila herpes bol bolavy, tak som myslela, ze sa asi nic nestalo, dala som si na to jox... a tak za hodku, mi vravi priatel, ze aky mam ten herpes pekny... pozrela som sa... a ostala mi tam len cervena koza so supkami, este troskku napuchnuta... tento stav mavam tak po tyzdni a pol liecenia... vecer som ale dostala teplotu, a vhodil sa mi malicky na boku nosa... tak som rychlo postriekala, a uz z neho len zlta chrasticka... neviem ci nahoda, ale na skusenie nic nedate... ahoj

Scaja

Ahojte :) ja mam herpesy velmi casto a na visusenie herpesu pouzivam cesnak ktori si potrem samozrejme viac krat do dna alebo velmi dobre su na to kvasnice !!! octibrite trocha velmi malo tak na prst a rochu ich namocne vodou aby boli take tekute a potom to natrite na herpes ked sa to visusi odpadne to nechitat !! ked odpadnu tie visus.kvas. tak zas to urobte ! velmi dobre mam skusenost !

Anča z hôr

Málo mäsa viac prírodných antibiotik, piť zdravú vodu a na herpes prikladať alpu alebo čistý lieh namočenú vatu, viackrát denne a piť zdravú vodu.Funguje to!

Misha11

ludia prosim vas ..ako kozmeticka vam radim propilisove tinktury, antivirusove maste kedze herpes simplex je virusove ochorenie, zinkove maste...a hlavne najskor vysusit a po prasknuti premastovat a premastovat a premastovat...ak by vznikla druhotna infekcia uz su treba antibioticke maste

IGGY X

ja mám dobru skusenosť s prípravkom VIRU-MERZ gél stojí cca.3.80€ . už pri najmänšom pocite svrbenia a palenia treba naniest na miesto a ak to stihneš včas aplikovať tak sa herpes ani nerozvinie ..to plati u mna na perách na iných miestach neviem ako účinkuje

IGGY X

ja mám dobru skusenosť s prípravkom VIRU-MERZ gél stojí cca.3.80€ . už pri najmänšom pocite svrbenia a palenia treba naniest na miesto a ak to stihneš včas aplikovať tak sa herpes ani nerozvinie ..to plati u mna na perách na iných miestach neviem ako účinkuje

Sarinkaaa

pomaha aj cajovnikovy olej alebo cajovnikova tycinka tea tree z oriflame, rychlo vysusi herpes alebo este compeed naplaste