Opuch po pohlavnom styku

AdamKrt

channel223: pouzivate kondom, alebo to robite na ostro ?

Existuje totiz alergia ako na kondom, tak alergia na ejakulat, ked muz jedava nieco na co je partnerka alergicka.

channel223

Ahojte, ja to mavam tiez casto. Casto som mala opuchy a bolo to velmi neprijemne. Tiez som sa liecila canestenom a nejakymi vaginalnymi tabletami. Teraz len tak po sexe opuchnem, je fajn sa po tom osprchovat a namastit sa s tymto kremom. Ale ako urcite viete dokaze to pekne zneprijemnit zivot. Preto sa dnes natieram vzdy pred pohlavnym stykom. Vobec nebyvam opuchnuta a styk je lepsi.

lessia

ahoj silwia:-) no tak v prvom rade, bud pouzijeme lubrigacny gel,alebo riadne naslinim priatelov penis, ako aj on mna tam dole:-) , cim viac slin, tym lepsie.a niekedy si to preventivne natriem tou mastickou canesten, samozrejme, nie pravidelne, aby som si neporusila mikrofloru. no a potom sa pravdaze ideme osprchovat, tam pouzivam saforelle, ale niekedy postaci len cista voda. no mykoza to urcite nie je, lebo ta ti nezmizne len tak a dr by si to predsa vsimol!

mimka2421

silwia: ano, mala som mykozu.. takto sa mi prejavila, bola som strasne zlaknuta, som nevedela co to je a tiez mi opuchla len lava strana... skus tu masticku canesten, alebo candibene mast, brala som aj candibene tablety a teraz je to uz oki, tak drzim palce

silwia

lessia: ahoj dakujem za odpoved, ja to mam asi podobne ako ty pretoze sa mi to tiez stalo vtedy ked som nebola az tak velmi vlhka. Ked pises ze masticka ti pomohla pojdem si aj ja kupit canesten a vyskusam natierat po sexe ci sa toho zbawim.. A co vsetko pre to robis, co ti pomohlo ked si pisala ze pre to robis vsetko a uz to nemawas. Prosim porad mi lebo to neni velmi prijemne.. A u doktora som pisala ze som bola, ale on mi nato nic nedal lebo newidel ziadny zapal a pri mykoze predsa pocituje zena aj neprijemne swrbenie a to ja nemam ani neobvykly wytok.. Takze si nemyslim ze je to tym.. A pouziwas aj lubrikacny? Dakujem za odpoved prosim napis este.pa

silwia

lessia: dakujem za odpoved a myslim si ze to mam ako ty, pretoze sa mi to tiez stalo ked som nebola az tak velmi wlhka a za doktorom som raz s tymto bola ale pisala som ze newidel ziadny zapal tak mi nato nic nedawal. A pri mykoze je velmi neprijemne swrbenie a tym ja netrpim a ani neobvyklym wytokom. A mozes mi napisat ako si sa tohho zbawila ked pises ze uz to nemavas? Pomohol ti ten krem Canesten? Pojdem si ho kupit do lekarne tak to skusim tiez po pohl. styku natriet. Tak prosim napis co vsetko pre to robis ako si spominala. Budem ti velmi vdacna. Pouzivas aj lubrikacny? Dakujem