Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

akinom007

gabinka/ pocas menstruacie ta aj tak nevysetri. a mas len svrbenie, palneie alebo aj vytok? ak mas len svrbenie kup si Canesten krem rychlo zabera a natieraj zvonka 2 krat denne.

gabinka23

ahojte no ja mam asi podobny problem ako vy,ale stalo sa mi to prvy krat. Pred dvoma mesiacmi som zacala uzivat HAK prvy menzes bol normalny ale teraz je to neznesitelne svrbenie a palenie a vzdy ked si sadam strasne ma to zaboli...
neviem s coho to mozem mat a som pravdu povediac zufala ani spat nemozem...
poradi mi niekto?
prejde ma to hned po menzese alebo az po par dnoch???
mozem ist ku gynek. aj pocas kramov???
dakujemmmm

akinom007

cafky/ no ja som jeden nevyrasteny zub mudrosti uz dala tiez prec a poviem ti zapaly dasien som mala velmi casto a teraz je tomu rok co mi ho vytrhli a mala som zapal dasien len raz aj to po antibioikach

akinom007

rita6/ no dam na tvoje slova..a behnem aj za zubarom, inak ja som si koli tomu dala min. rok vytrhnut jeden problemovy zub mudrosti hlavne koli tomu ze som mala aj streptokoky, to inak ako tak pomohlo.na krcne ma gyn. poslala a bolo to ok.

cafky

rita6 vies, ze mozes mat velku pravdu ohladom tych zubov? Mam mykozu vzdy akonahle mi zacne ovulacia az do menzes. Chystam sa na vytrhnutie vsetkych osmiciek, hnisaju mi a zapaluju sa mi z nich dasna. Moze to s tym suvisiet ta mykoza, vsak?

kuki

Skúste starý babský liek, prevarte vodu, nechajte vychladnúť na primeranú teplotu, pridajte do nej kuchynský ocot asi 1/2 dcl (aj trošku menej) na 0,5 l vody a umyte si pohlavné orgány, prípadne si urobte výplach pošvy. Pri kandidóze mi to pomôže skôr ako čípky a tabletky.Pozor pri vysokej koncentrácii octu to štípe. Jana

rita6

janiča, ale to tiez nie je dobre donekonecna brat tie tabletky, treba hladat pricinu, nechcem to rozpisovat este raz v precitaj si to v mojom prispevku predtym, ale musis mat niekde problem inde a ta mykoza je len prejav toho problemu. Ja som zvedava, teraz sa chystam za svojim gynekologom po vyes roku na preventivku co na to povie ked mu poviem ze desat rokov som brala tabletky a pricina bola v tych zuboch.

janíča

gynopevaril mi nerobil dobre,niečo v ňom to u mňa zhoršovalo,candibene beriem asi 11 rokov asi raz mesačne niekedy len tri dni,niekedy aj 200-ku. záleží od spúšťača problémov. zatiaľ zaberá.skôr mi robilo problémy striedať rôzne tabletky.