Domácie liečenie

Príspevok v téme: Domácie liečenie
nelly15

Ahojte určite ma tu poznáte.Ak nie mám 15 výška 168cm a váha 64-70 kg.Váha sa dosť často pohybuje hore dolu mám teraz problémy s bulímiou bola som cca mesiac a niečo čistá a teraz sa to opať začalo a to ja nechcem.Takže som sa rozhodla písať sem jedálničky a váhu.

Váha dnes je 69,5 kg ! čo je hrozné, mám v sebe 5 tabletiek fenolaxu ale viem že to nič nevyrieši tak dúfam že na wc ani nepojdem.

Od zajtra chcem do svojho jedálnička naspať zaradiť zeleninku a ovocie.

Uvažujem aj o pridaní masa aj keď som už asi 5-7 mesiacov vegetarianka a maso som nejako v láske nikdy nemala.

Ešte len tolko teraz som sa začala prejedať kvoli priatelovi,teraz už ex priatelovi a chcem sa opať smiať zbaviť sa depresií a sebapoškodzovania !

nelly15

ssia:oo našťastie sa mi o zuboch nesnívalo...ale boleli ma...no ako nemám v tom jasno ale verím že sa to predpovedať dá..kamoška volala jednej veštkini a ona jej povedala otehotnie..a už je v 2.mesiaci...takže určite na tom niečo je vieš...

no dúfam že mňe nikto neumrie...

vážim 65 kg !

viera jamriskova

Ahoj natasa, som rada, ze by si do tej skupiny sla. mame teraz za ulohu niekde znovuobjavit amparanoia85 alebo jej e-mail.

Dievcata, neviete nam poradit?

pa Viera

ninnkka

nelly15: pozrela som si tu tvoju fotku... to fakt si pripadas s takou postavou na 70-80???

si neni normalna! takymto postojom sa nikdy nevyliecis... musis ist k lekarovi!

vyliecenie znamena uvedomenie si ze niesi tucna, uvedomenie si ze dalsie kila dole su len a len zle!!!! a ty si myslis ze i ked by si schudla zdravou stravou na 45 kil tak to je konec tvojej choroby?! nie to je len pokracovanie inym sposobom!

mimochodom to o co sa pokusas ma velmi daleko od zdravej stravy... zdravou stravou by si nikdy nemohla schudnut na tolk kolko chces... pretoze zdrave znamena na tom zdravom sa aj udrzat!

prepac ze to tak napisem ale prajem ti aby si sa dostala aspon na 90 kil... aby si videla co je to byt tlstou a mat speky...

nataša

Ahojte!
Mám bulímiu 11 rokov. Každý deň si vravím, ako s tým jednoducho seknem, ale nejde to. Ten nápad stretávať sa v Nitre sa mi pozdáva.

ssia

ja viem že budem od veci, ale...som to predsa ja...snívalo sa mi že som si vytrhla len tak, lebo som mala (aj v skutočnosti mám) krivé zuby, že som si zadných osem - 4 zprava+4 zľava- zubov vytrhla. teda ak to pochopíš, túto nezvyčajnú vetnú konštrukciu.

mamina povedala, že to znamená smrť blízkeho, alebo rodiny. žeby zrazu šlo umrieť 8 ľudí? alebo len jeden? je to podľa mňa somarina, ale mamine sa to vždy vyplní a aj sedterke sa minule o zuboch snívalo a umrela jej o mesiac alebo tak nejak babka. mohla to byť len náhoda, ale neviem čomu mám veriť. ja nikdy neviem. ty v to veríš? neznie to logicky, ale ani fyzika neznie logicky a predsa existuje...

a máš to super že chudneš, tie nožničky...vyhoď si to z hlavy, môžeš dostať otravu krvi a to je nebezpečné, lebo sa ti to rozšíri po celom tele a potom by ti museli "prepumpovať" celú krv, teda vymeniť za novú, resp. odstrániť tú otavu, no tak a to určite nechceš;)

si silná, zvládneš to:)

ssia

ja viem že budem od veci, ale...som to predsa ja...snívalo sa mi že som si vytrhla len tak, lebo som mala (aj v skutočnosti mám) krivé zuby, že som si zadných osem - 4 zprava+4 zľava- zubov vytrhla. teda ak to pochopíš, túto nezvyčajnú vetnú konštrukciu.

mamina povedala, že to znamená smrť blízkeho, alebo rodiny. žeby zrazu šlo umrieť 8 ľudí? alebo len jeden? je to podľa mňa somarina, ale mamine sa to vždy vyplní a aj sedterke sa minule o zuboch snívalo a umrela jej o mesiac alebo tak nejak babka. mohla to byť len náhoda, ale neviem čomu mám veriť. ja nikdy neviem. ty v to veríš? neznie to logicky, ale ani fyzika neznie logicky a predsa existuje...

a máš to super že chudneš, tie nožničky...vyhoď si to z hlavy, môžeš dostať otravu krvi a to je nebezpečné, lebo sa ti to rozšíri po celom tele a potom by ti museli "prepumpovať" celú krv, teda vymeniť za novú, resp. odstrániť tú otavu, no tak a to určite nechceš;)

si silná, zvládneš to:)

nelly15

ssia: s tým xalanom je to až tak super je až moc sladučký ja som vedela že ma už chcel dávno ale tak teraz sme si padli ozaj do oka,ale z mojej strany to zatial láska nieje

a ako tak 5-60 minút to je prejdeme školu a tak ...no ale nemám to rada lebo mna to tlačí tak stále spomínať a potom keď mám depku uvažujem že sa porežem nožničkami alebo niečím iným.

jo teraz vobec nevracám bola som u zubárky že vraj mám totalne zničenú skloviny a šasť zubov sa mi zlomila.takže viem z čoho lebo ja som mala vždy krásne zúbky,aj teraz su krasne biele ale už nie zdravé =O

ssia

nelly a ako s tým chalanom? teda ako sa s ním cítiš? rozumiete si? teda, vieš ako to myslím:))) a chcela si s ním chodiť alebo len on s tebou?

to je fajn že si ťa rodičia začali všímať:DDD ale možno to berú príliš vážne...každý deň hodinu...aké presné...

no a vidíš, aspon sa už nerežeš, negrckáš:))) a tak...veď je to super:)))

viera jamriskova

amparanoia85, neviem ktoru "miestnost" z fora navstivis skor, tak pre istotu pisem aj sem. Napisala som ti odkaz do temy Bud-alebo. prosim, kukni. pekny den.Viera