Blondavejsie vlasy

Príspevok v téme: Blondavejsie vlasy
zuz

Ahojte.Mam svoje prirodzene blond vlasy,ale tak trosku tmavsi blond,niekedy mozno do hneda.Raz osm mala melir,ale inak iba moje:)V lete mi ich tak pekne vytiahlo do biela skoro:D..A teraz mi zase tmavnu ci zltnu ci jak to povedat.A chcela byy som ich mat take viac ako v lete,vytahane od slnka,ale nechcem si ich nafarbit a melir mi nevidno.Zevraj existuje nejaky pripravok na zbledsenie odtienu,alebo nejaka hena?Alebo viete poradit nieco ine?Dakujem.Ale nieco take,co nie ,ze mi to zmeni vlasyy na peroxid alebo nejaku slamu...nie farbu..dakujem:)ani sampon..:)

zuz

pRESNE Nieco ako ty pises z Avonu by som potrebovala:)A dakujem za odpovede inak:)Zav setky..Akinom ,mas pravdu,aj ja mam po Elseve bledsie vlasy,mam pocit,vzdy ked si ich umyjem,ze o dost.

suns

ja som tiez prirodna blond:) a v avone maju taky zosvetlovac v tube, aj s hrebienkom, kupila som si ho, a dala, a bol skvely, sice sa vymyva, ale stoji za to:) mala som tu aj taku temu, skusim najst:)

akinom007

ja mam tiez prirodzene blond valsy a zatial som ich NIKDY nefarbila ani v blizkej dobe nepalnujem (mam 24), lebo vsetky kamosky co si zafarbili uz NIKDY nemali take blede blond vlasy ako pred farbenim. Tiez mam po lete vytahane vlasy a kazdy sa pyta ci mam melir:)
ja som si na sebe vsimla ale ze nie od kazdeho samponu mam rovnako blede blond vlasy, napr po elseve, pantene mam blondave bledsie, krajsie a po shaume mi uplne stmavnu

baabika

Ahoj, aj som tiež blond prirodzene, ale vlasy si už aj farbím a neľutujem, že som začala, vlasy sa mi príliš nekazia, teda, nebadám žiadne zmeny, ale kupujem si farbu v Biofarme. A inak ty si nikdy nebudeš musieť až tak často farbiť, aj ja som si farbila naposledy v septembri a už mám ale 3 cm vyrastené a vôbec to nie je veľmi vidno, keďže mám aj svoje špinavší blond.

zuz

Bojim sa farbenia,kvoli vyrastaniu (ptm si cely zivot farbit vlasy uz ,ked mam sovje ako tak peknu farbu) a navyse bojim sa radikalnejsej zmeny,ze mi to inaksie chyti kao si ja predstavujem

blanche

zmenit vlasy na peroxid? a to je co za chemicka reakcia?
skus sampon nivea haircare brilliant blonde, je urceny aj pre prirodzene blond vlasy, aj pre vlasy farbene.