Pomoc!-Problem s pecenou a slezinou:(

Príspevok v téme: Pomoc!-Problem s pecenou a slezinou:(
atttack

Ludkovia prosim Vas mam takyto problem:
Od silvestra pocitujem ze nieco nieje v poriadku v oblasti pod srdcom na lavo kde sa nachadza slezina...neboli ma...ale citim ze vybruje alebo proste nieco snou nieje v poriadku....pridalo sa k tomu uz dva dni aj tlak v peceni...ked si sadnem alebo sa z hlboka nadychnem citim na lavej aj pravej strane mierny tlak...ako by boli opuchnute...studoval som nieco na nete...a neviem co mi je...dnes o 4tej rano som zacitil cudny pocit v peceni tiez to nebola bolest len taky prelet niecoho...a zrazu sa mi rozbusilo srdce...tlak som mal 150 na 110...a skoro som odpadol musel som to predychat...teploty mam drhuy den zvysene od 37 2 do 37 5....dovod neviem:(....velmi som sa opil na silvestra aj stefana spal som vela nevedel som ani chodit hanbim sa zato...ale zomrel mi kamarat rozisiel som sa s holkou a neviem spavat...cital som ze to moze mat aj tento psychicky podnet...tak neviem ci zato moze alkohol...ci ten smutok....alebo strava lebo cez vianoce som to dost prehanal...vela slatu stale rezne kapustnica cele dva tyzdne...PROSiM PORADTE MI...dakujem za prispevky:(

Krymsy

no napríklad ja mám odskúšané detox náplaste a to je účinné na čokoľvek veď pozrite si stránku -odkaz odstránený- :) a tam sa o tom dozviete viac

xlenka

Zdravim Vas vsetkich prosim pomozte mi ak mozete : moja mamka ma problemy so zaludkom nedavno jej zistyli ze ma zlcnikove kamene a dost ma zvysene pecenove testy a problemy so slezinou a to ani nepije kavu a alkohol a ani nefajci lekar jej poradil, aby drzala dietu len skoda, ze nespomenul co ma jedavat a comu sa ma vyhybat.

Ivka 1

Je to zalezitost psychiky ale aj stravy.
Pocas vianocnych sviatkov sme dali nasim
telesnym organom riadne zabrat. Teraz je uz konecne na case precistit organizmus a ulahcit mu. Pecen vie o tom svoje. Odporucala by som teda :
cajik z aloe kvetu a liecivych bylin,
pridat k tomu 3 x denne aloe vera gel a
na regeneraciu pecene je este velmi dobry vceli pel.