Flaky a jazvy po akne

simka111

ja mam taku pletovu vodu od koznej a fakt pomaha flaky potom blednu ale neviem ako sa vola lebo je na recept a je robena v lekarni takze neviem.....

divanka

Ahoj chcela by som sa opytat ze kde robia tu mikrodermabrazu? prosim a kolko to stoji? a tie masticky a tak a co sa tam robi?:) dakujem ... lebo bola som na mezoterapii a mi velmi nepomohla tak neviem no...

lunulka

ahojte kocky,,,ja si tiez myslim, ze flaky po akne sa inak ako chemickym peelingom nedaju odstranit a ak ano tak len na isty cas...Bojujem s tym uz 7 rokov a kremy mi vobec nepomohli akurat vybielili moju penazenku

selenka

baby a neda sa to nejako odstranit aj inak nejakymi kremami alebo gelami dostupnimi v lekarni alebo drogerii?niekde som citala ze odstrani to aj citron alebo uhorka ale nemam stm blissiu skusenost vie niekto poradit?

lenusskar

ahojte, nepoznáte niečo, s čím by mi zmizli jazvy po \\\"akné\\\". Som si vytláčala pupáčiky na rukách a na kolenách a teraz tam mám jezvy a vyzerá to veľmi škaredo. Prosím Vás ak ničo poznáte, napíšte mi. Už som bola aj u kožnej ale to mi nepomaha.

delphia

docistenie a mezoterapia nema nic polocne s odstranovanim flakov. flaky sa zmiernia chem. peelingom a dermabraziou. odstranuju sa erbiovym laserom

a ja

zálezi od toho co si dam robit,my chodíme 4 a kazda ma vybratý iný postup,podla toho,ako lekárka rozhodla a vsetkym to vyhovuje.Da sa spravit mikrodermabrazia,alebo s dočistením,alebo aj so serom,alebo s mesotherapiou,vzdy sa dohodneme co to bude a kolko to bude stat a tak.