Liecenie v Bardejovskych kupeloch

kitenka

prosim vas nikto nedavajte dieta do valentiny bardejovske kupele je tam hrozne moje dieta bolo .nestaraju sa o deti su bez dozoru.dokonca na izbu mu prisiel jeden z rodicov a moje dieta zbil za to ze sa deti medzi sebou pochytili.personal nezakrocil ani ma zo situaciou neoboznamil a celu vec chceli ututlat s tym ,ze sa nic nestalo volala som policiu dala som tresne oznamenie.prosiiiiim vas deti tam nedavajte moj syn ma s toho traumu maju uplne neprofesionalny pristup.

KatkaKatuška

Keď som bola malá, chceli ma naši poslať do kúpeľov, mala som problémy s dýchacími cestami, tuším do Smokovca alebo kam...strááášne som nechcela :) No teraz keď som staršia, šla by som sa niekam ozdraviť a vyrelaxovať :) Našťastie zdravotné problémy už nemám, takže z poisťovne nárok nemám. Ale rozmýšľam nad predĺženým víkendom s nejakými procedúrami. Rozhodujem sa medzi Bardejovom a Luhačovicami, našla som tam geniálny hotel Alexandria. Nejaké rady? :) resp. napr. na hotel v Bardejove, nech možem porovnať? Ale taký lepšejší, nech je čo porovnávať :P

Miška3938

Keď už spomínate LD Valentína-miesto kde sa liečia deti, musím vám napísať moju skúsenosť. Kúpele sú úplne úžasné, ale väčšina detských sestričiek je úplne nulových ! Nevedia sa k deťom správať a už dupľom nie k tým problémovým. Vyhrážajú sa im, že im nedajú večer telefóny a nebudú môcť volať s rodičmi...
Podľa mňa by mali zmeniť väčšinu sestričiek pracujúcich s deťmi v tomto zariadení a nahradiť ich novými, ktoré budú milé a aspoň trochu trpezlivé.
Ak teda vaše dieťa potrebuje kúpele kvôli zdravotnému stavu tak ho tam pošlite, ale ak to nie je nevyhnutné radšej nechajte dieťa doma, alebo ho pošlite inde :)

Sylvinka08

ja som bola so synom na liečení v Bardejovských kúpeľoch, ak máš záujem ešte o informácie, ozvi sa mi na mail. Sylvinka08@azet.sk

nika3261

čaute:) mám ist do Bardejovských kúpeľov..do detskej liečebne Valentína..mohli by ste mi povedat ako to tam chodi??..

konik

neodporucam liecenie maloletych deti, starsie ich tam sikanuju a sestricki aby mali pokoj, vam povedia ze vase (mladsie) sa nevie spravat , po trojrocnych skusesnostiach ho tam uz nedam (ld valentina, ld ozon )skoda reci...

katka2

prosim napiste mi niekto ake je to v kupeloch...ci je to take ako v nemocnici ako to vyzera v tom LD Valentin ake procedury su ako casto...a tak dalej.... vase skusenosti napiste dakujem :-)