Kulma na vlasy - aka?

Karolinka1

ja mam kulmu od oravy, taktiez mozem povedat ze som snou spokojna hlavne kvoli tomu ze kucery vydrzia dlho, nespadnu hned po hodine.

alicazazrak

v tych rozmeroch sa moc ani ja nevyznam :( to by trebalo asi odskusat. inak co pozeram tie kulmy nemaju to ani v popise velmi napisane ake maju rozmery ci to len nevidim ?:(

zuzana1996

ahojte nevie mi niekto poradit aku si mam kupit kulmu ci 32mm alebo 38mm lebo sama neviem ake to robi velke vlny a bojim sa ze ta 38mm budu az extremne velke vlny a bude to padat

Daduska02020

ahojte, ja mám konickú kulmu BabbyLiss a som úplne spokojná... ak chcem menšie vlnky dám menšiu teplotu a ak poriadne tak len o dva stupne zvýšim a necham dlhšie na vlasoch a je to super..

Bejb123

No trt! Najlepsia a najkvalitnejsia urcite nie je Remington. Produkty od Remingtonu su sice kvalitne aj cenovo prijatelne (a urcite lepsie ako Rowenta, Phillips a i.) ale urcite nie najlepsie. Vlastna skusenost

lenka554

ahojte.viete mi poradit aky je rozdiel medzi klasickou kulmou a konickou kulmou? s ktorou sa daju urobit take vacsie vlny? dakujem.

lenka554

ahojte. viete mi poradit ktora kulma je lepsia- ci s vacsim priemerom alebo taka uzsia kulma.....chcela by som mat take vlasy ako maju herecky v gossip girl- cize take jemne velke vlny

kaciatko_7

suhlasim s ginny177, najlepsia znacka je remington... ja mam taku zehlicku doma a spravim s nou vsetko, aj vyrovnam aj natocim... a k tomu v baleni bol aj navod na pouzivanie ako vytvorit aj vlnky, a nie je to vobec tazke ani so zehlickou len treba kus potrenovat

predtym som mala rowentu, mala keramicke nadstavce, ktore sa dali menit, na zehlenie alebo na krepovanie vlasov... bola na styl "naparovacej zehlicky", lebo sa do nej davala voda... bola super, len ten nadstavec na vodu sa mi rychlo pokazil