Kulma na vlasy - aka?

malemaciatko

fuuh no to zalezi aj toho, co ti sekne viac..ja ich niekedy kombinujem..mne osobne sa pacia obe a raz si spravim male a raz velke priadne, na spodne pramene velke a na vrchne male

malemaciatko

no ja pouzivam aj na velke vlny aj na male aku mam naladu..v tejto rowente 8 su aj na uplnemalickayr stredne aj velke pozuvam vsetky podla ucesu

mirka222

ako dlho to približne trvá kým si s kulmou natočíte vlasy? hlúpa otázka, ale ja som kulmu ešte nemala tak fakt neviem, a rozmýšľam či sa mi to oplatí lebo ja ráno nemám veľa času.

malemaciatko

ahoj ja mam rowenta imagin 8 a je skvela..8 nastavcov aj na kulmovanie aj na vyrovnavanie som maximalne spokojna:)

petka18

ahojte tak ktora kulma je lepsia na velke ci na male vlny? tak napr. na velke- rowenta cf 2013-Kulma s veľkým priemerom pre veľké vlny, keramický povrch šetrný k vlasom, tlačidlo zapnúť / vypnúť, indikátor zapnutia, príkon 32 W.
a mala kliešťová kulma, dva stupne nastavenia tep., studený koniec, odkladací stojan, svet. signalizácia ohrevu, priemer kulmy 19 mm

pimpa

Ja mam braun, tam su dva nadstavce, na male vlny aj na velke, takze si mozes vybrat. myslela som, ze vsetky to tak maju