Hypochonder... ? Privediem sa na psychiatriu

Príspevok v téme: Hypochonder... ? Privediem sa na psychiatriu
monica

Mam pocit,ze mi uz naozaj sibe. Ja sa asi velmi bojim smrti, chorob rakoviny, vsetkeho.. Povedala by som, ze som mozno nejaky hypochonder ale nie toho typu,ze pojde k lekarovi a bude si vymyslat,ze mu nieco je. Mne naozaj je, mavam zdravotne problemy ale moj najvacsi problem je, ze z kazdeho priznaku vyvodim to najhorsie. Vzdy ma napadna najhorsia smrtelna choroba aku poznam. Mam panicky strach so zubarov, mama ma vzdy strasila, ze z toho mozem dostat otravu krvi ked mam vela kazov a neviem co vsetko . Bolesti zubov presli do stadia ked ma strasne boli krk, hrdlo, hlava.. A ja sa bojim,ze mi telo zkolabuje. Urobila som prvy krok a isla tam po rokoch. Musela mi vytrhnut zub mudrosti. A mam pocit, ze mam z tych zubov poondiate nervy.. Sankovy klb ma boli, hocikedy tak divne hlava. Byva mi z nicoho nic zle.. Niekedy mi bolo vtipne co mi vzdy napadne, aj mojmu okoliu. Ale uz to vobec nejde.. Preco myslim nato najhorsie, ja sa dokazem dni kvoli tomu trapit. Ze mozem mat rakovinu a ludia umieraju na rozne choroby.Co ked mi nieco je a podobne.. Neviem ci by som nemala ist na psychiatriu uz... :( Pomozte mi niekto...