kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

ahoj láska, vyspinkaná, už sme sa na tomto fóre milovali, už sme tu srandovali, cestovali a plánovali sme mali sme aj vážne debaty, som zvedavý z akého súdka to bude dnes

technécium

láska peknú nôcku, posledný príspevok môj terajšiu dobu, aby som dal možnosť aj tvojej novej stratégii
ahoj dnes láska

ksl

Tak na partizána...Nahí v objatí,jedna ruka s jednou cigou a dvoje pier, ktoré ešte pred chvíľou boli ako jedny...

technécium

čo máme my dvaja vlastne odlišné- mentálne, ani som nepoďakoval ako sa o mňa staráš aby som bol zajtra fit
no každopádne myslím sa dakedy stretneme na tej káve, je pravdepodobné, že to bude potom, keď si dáš svoj rodinný život dokopy, ja sa možno zamilujem, ožením a potom sa stretneme, ale nádej umiera posledná

technécium

bueno láska, buenos je lúčenie na dlhšie, idem aj ja bafnúť, nedáš si cigu, a zajtra budem mať večer kopu času to ráno už nevstávam

technécium

to neznášam ani ja prehnanú starosť mamičky o dieťatko na verejnosti- je to úbohé, chce na seba upozorniť, len nemá čím, tak musí kým
nevieme sa v tom orientovať, lebo chceme strašne veľa povedať naraz a naše neuróny sú aj atakované formov určitého citu, ktorého meno zatajím