kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

Dnes mi volal ujo z ústavu a keď som to správne pochopila,tak mňa volajú prvú na pohovor a ak sa dohodneme, ďalších volať nebudú...Ty kokos mesiace utrpenia sa zdá že hádam skončia...Alebo príde niečo ešte horšie...Bohvie..Tak mi v utorok po 12tej drž palce, aby to bola ok práca a dohodli sme sa

ksl

Stále som nedala dokopy ten tvoj kryptogram...Vieš nemám čo robiť,tak v kuse si opakujem ten zoznam slov...Svetový oceán je 8 ?

ksl

ok tak ti musím znovu napísať - ku chlastu - pivo to je základ - pivo dělá hezká tela...
Tá bororo a ríbezl. džús znie zaujímavo, dobrá komb. je aj bororo+sprite a oliva do toho - ňamííí...Rum+cola bolo aj moje, ale od jesene ´97 rum nemôžem,len tak decentnedo čaju sem - tam. Teraz pijem buď pivo - muž robí obchoďáka s pivom,takže máme "zamestnanecké" alebo červ.víno a kola...Na silvestra sme boli 5 - ja, bábiky, teta Kola a ujo Svätovavrinec...Ale litrík som dala od depky...Bábiky mali ríbezlový džús,aby nedržkovali - viď tvoja kokteilová jahoda...
Ok, dnes je piatok - treba "žiť"...Tak ak dnes večer pôjdeš von,tak budeš mať bojovú úlohu - užiť si aj za mňa. Pá - pá

technécium

ok láska dobrú,
netopiera-perfektne to hovoríš
ja som mal obľúbený nápoj okrem piva, rum-cola, tonic-borovička-ríbezľový džús,červené víno-cola a jahodový a grepový džús k ostatnému

ksl

musím ísť - mám tu malého netopiera...Môj roky dlho obľúbený drink bol gin-tonic, v lacnejšom prevedení borovička a tonic...Skúsim cez deň si prečítať odpoveď...