MAYBELLINE COLLOSAL alebo RIMMEL VOLUME FLASH????

Príspevok v téme: MAYBELLINE COLLOSAL alebo RIMMEL VOLUME FLASH????
luxina

ahoj,viem ze o riasenkach sa uz popisalo viac nez dost ale ja som stale neobjavila tu pravu!teraz sa rozhodujem medzi rimmel volume flash a maybelline collosal volume,ktora spravi vacsi objem????inak hladala som recenzie aj na ceskych portaloch a dost vela kladnych hodnoteni bolo na dermacol magnum eyes...nepoznate????mne ide hlavne o velmi vyrazne a huste riasy tak poradte...dakujem vopred

kikina

ja som ju kupovala za 25Osk.... a stálo to za to... ako som sa už vyjadrila, ma sexi kefku:) takú prepracovanú, veľkú, s úžkymi pri sebe hrebienkami či čo sú to.... ako na obrázku .... recenzia na nu je na youtube, daj si to tam vyhľadať..... taká teta tam ukazuje svoje mihy po namaľovaní aj porovnáva kefky

madison

plsss.. napiste mi .. ze aka je ta colossal ... taka obycajna ako kazda ina /?? alebo dobraje ta kefka?? oplati sa mi za to da 200 sk ?? no nechce sa mi to hovorit v eurach sorry

lilly2

ta rimmelka nie je dobra. Fakt nie. Mne zlepovala riasy, takze ziaden objem sa nekonal. Ak porovnavas collosal a volume flash, tak je to jednoznacne

lulina21

Ja mám teraz tú žltú colossal a je celkom fajn,ale moja rada je taká že najprv použijem suchšiu špirálu,prejdem po riasach 2krát a až potom nanesiem novú hustú špirálu..a mne osobne rimel vôbec nevyhovuje ale maybelline celkovo áno,ak by som mala porovnať tieto dve značky tak u mňa vyhráva maybelline,ale asi najhoršie na tom bude she kosmetika z dm..

omnia

myslim ze nie je podstatne aku mas riasenku, ale ako s nou vies narabat. ja pouzivam max factor, lebo len s tou sa viem namalovat. mala som aj rimmel, lenzie tie maju take divne kefky, ktore strasne zlepuju riasy, no a maybelline mi pripadali take...neviem...divne...