Novy zaciatok

mona90

Ahojte spolubojovnicky:)tak ako sa dari?ja zatial v poho, uz som schudla 3 kg,pravidelne 3xfitko a cez vikend snowboard:)aa samozrejme vela zeleniny a bielkovin...takze sa uz tesim na vase vysledky 14.2:)

janushkaaa

babenky ja som sa tiez rozhodla schudnut... ale nie po ziadnej diete... proste som si vymyslela moj jedalnicke...ziadne sladkosti mastne jedla ... viac zeleniny ovocia... vsak v malom mnozstve a castejsie papat a od noveho rok som dala dole 3 kilecka.... este chodievam tak raz za tyzden do fitka... vyhovuje mi to... nie som vobec hladna a kilecka idu postupne dole... dufam, ze sa mi nevratia :)

empezada

kdesi sme si stanovili datum ze valentin.. podla mna je chore stale sa vazit a merat.. to je posadnutost.. a my chudneme zdravo.. aspon sa snazime :)

ssia

no tak janetuzim 3 mesiace mat sacharidove vlny...zatial nie. mamina by mi to nedovolila, mozno tak tyzden, kym by bola prec...alebo az na vyske ked budem, na intraku, ale to bude tiez tazsie ako si mozem mysliet...takze zatial asi nie:)

a ako sa vam dari? uz ste schudli? ja neviem, prestala som sa rano vazit, len vecer sa vazim...ale nieco uz je dole...trochu. a ani neviem kedy sa odvazim...po kolkych dnoch sa vazite? aby bolo vidiet trochu vysledok...aspon tak pol kila:)

empezada

nie nie nepribrala.. :) a ako dlho to funguje? :) no ja som to drzala len 3 tyzdne.. v kulturistickych casakoch som citala, ze si to davaju na cca 3 mesiace.. :) tak ako chces..

empezada

mam s nimi skusenost.. 3 tyzdne.. ale rodicia mi to zakazali, pretoze je to nakladne :D mrchy :D
no ale je to dost tazke aj na psychiku.. mas ovela menej energie.. teda v tych prvych dnoch.. potom si doslova prezrata po tych troch.. a vtedy som schudla 1-2 kila cisteho tuku.. TUKU! ostatne co som schudla tuk nebol.. ale bolo to super :) naozaj :) len treba pri tom aj vela cvicit :)

ssia

baby, u mna anorexia nehrozi:)
na moju vysku je to primerana hmotnost (mimochodom chcela som napisat ze mam 51-2kg, nie 50...to som mala pred vianocami a citila som sa ovela lepsie:)), ale ide tak trochu aj o vek. a baby v mojom veku (aj ovela vyssie) vazia menej. ale nemusim sa s nikym porovnavat aby som vedela ze musim trochu schudnut.
a to moje rozlozenie tukov...je velmi nerovnomerne. teda dole mam ovela viac ako hore:) ale co uz, som len rada.
a diki ze mi radite:) rozhodla som sa ze zacnem hlavne cvicit. diety urcite nie...aj tak by som ich nedokazala drzat. a ak to pojde nejak extra pomaly, tak potom skusim tie sacharidove vlny, uz som o nich citala a zdalo sa mi to uz vtedy super:)

danuska123

ssia ja si myslim ze voooobec chudnut nemusis..... ako 160 cm a 50 kg ...ved to si stihla ! akoze ja mam 158 sm a 52-3 kg ...aaaaaaaa ja viem ze by som mala tak trosku schudnut ale tak podla mna to je o rozlozeni tukov a svalov.ja mam svalnate nohy lebo aktivne sportujem a sval je tazsi ako tuk.radsje nechudni iba si zarad nejaky sport do tvojho zivota.lebo si to mozu odniest tvoje vlasy, nechty, zhorsenie pokozky a moze to prerast do anorexie. faaakt ved ti netreba chudnuuut :)