Vyrastky vo vagine??Alebo?

Príspevok v téme: Vyrastky vo vagine??Alebo?
hggg

Ahojte.Chcela by som sa opytat,ze este som akoze panna a tak,len ked som si napr.zavadzala tampon tak v posve som citila,ze neni rovna,ale su tam vselijake nerovnosti dost velke výcnelky,proste.Mozno aj par cm.Neviem ci je to normalne alebo,a citila som dost tlak pri zavadzani a mam pocit,ze predtym ani nie.Dakujem za odpoved.Len na moc nevystrasne prosim

veronika16

hehe niesi s ama ja taktiez este pred mojim prvym milovanim a vobec daleko pred prvym sexom som narazila tiez na nieco velmi cudne v mojej posve,malo sa o tom pisalo a este menej to bolo znazornene na obrazkoch, bala som sa ze to tam jednoducho byt nema a ze musim ist co najskor k doktorovi.....no po milovani som hned prisla na cota vecicka vo mne sluzi a ze sluzi hlavne pre mna:D

dinr

pošva je dlhá cca 8 cm, a krčok maternice si určite necítila, už len z logického hľadiska, že nemôžeš cítiť niečo k čomu smeruje tampón a nie tvoj prst, nerovnosti v pošve sú takzvané ruggae vaginales, su podmienene podslizničným väzivom, takže toľko k nerovnostiam. a tlak je normálny, hlavne keď si ešte panna, elbo ideš proste proti blane a napína sa, takže to je tlak