Hrebeň alebo kefa?

Sisa123

Ahojte. Ja mam zas taky problem ze mam suche vlasy a roštiepene konceky...dala som sa asi pred tyzdnom podstrihnut a teraz ich mam zas take ako predtym:( davam si aj vajicko na vlasy, len nejak nepomaha...ako tak citam tak aj od hrebena zavisi ako nase vlasy vyzeraju. ak mate s takymto cosi skusenosti poradte...Dakujem :-)

:katarína:

sade8,
skus stranku www.zverokruh.sk

napisem ti co sa tyka 6.6.09

Lunárny kalendár na 6.6.2009 13:25

Dorastajúci Mesiac

13-dňový Mesiac, osvetlených 98%

Posledný nov nastal: 24.05.2009 14:12
Najbližší spln bude: 07.06.2009 20:12

Luna prechádza do nasledujúceho znamenia 8.6.2009 22:15

Luna pribúda: príjem a ukladanie novej energie, zbieranie síl, budovanie, rast
Vitamíny a minerálne látky teraz pôsobia na organizmus oveľa účinnejšie (neunikajú tak ľahko z tela), preto si ich vo väčšej miere doprajte. Mali by ste sa skôr šetriť a regenerovať (masáže, cvičenia, meditácie...). Diéty v tomto období bývajú väčšinou neúčinné, pretože telo viacej priberá. AK SI MOMENTÁLNE OSTRIHÁTE VLASY, RÝCHLEJŠIE VÁM PORASTÚ. To isté platí i pri sejbe rastlín. Čím je bližšie k splnu, tým ťažšie sa hoja rany a nedoporučuje sa uskutočniť žiadnu operáciu (mimo naliehavých prípadov), či zákrok u zubára.

Luna prechádza znamením strelca
Zdravie: Stehná, sedací sval, boky a žily sú teraz citlivejšie, preto zbytočne neseďte doma, ale choďte radšej niekde do prírody alebo si zašportujte. Pozornosť venujte hlavne prekrveniu organizmu, či už cvikmi alebo masážou. Niektoré orgány háklivejšie reagujú na alkohol, takže to s ním obzvlášť teraz nepreháňajte. Pri pribúdajúcej lune sa počas týchto chvíľ ľahko priberá, preto ak si chcete udržať štíhlu líniu, skontrolujte si jedálny lístok. Na liečbu cievneho a žilového systému slúži výťažok z pagaštanu. Kúpeľ s lyžičkou sušeného zázvoru pomáha vyhýbať sa ischiasu.

Záhrada: Doporučuje sa sadenie plodovej zeleniny (napr. paradajky, paprika, hrach, fazuľa, šošovica...) alebo takých rastlín, ktoré potrebujú rásť do výšky (napr. chmeľ, hrozno, rôzne stromy) a tiež ošetrovanie (presvetľovanie, hnojenie) drevín. Naopak sa nevypláca okopávanie, pretože rýchlo vyháňa burina.

sade8

mogena

ale musim uznat ze na tom je kus pravdy - kedy si umyjem vlasy, lebo vcera som si umyvala vlasy a mam ich take akesi splasnute - az ma to prekvapilo, a dnes som natrafila na tuto diskusiu, velmi je to zaujimave hlavne ked to cloveku dokaze pomoct.

sade8

mogena

ako som citala mas dost vela vedomosti o vplyve mesiaca na vlasy, a chcela by som sa spytat kedy pouzivat nieco na padanie vlasov, citala som ze vajicko, ale kedy presne si ho davat na vlasy a kolko dlho

dakujem moc za odpoved

velvet

MOGENA: Dakujem Vam, snazim sa do toho postupne zasvacovat... citam rozne literatury... . bavi ma to cim dalej viac.
Ak vas tu este niekedy zastihnem.. chcela by som sa Vas spytat,ci je velka chyba,ked si tie vlasy umyjem vo vodnom znameni... Viete,snazim sa neumyvat,ale niekedy to proste nejde... najma cez viked.. ked trebars uz treti den som si neumyvala.. a s priatelom ideme niekde von ... . Inak naozaj vidim zmenu medzi tym ked si vlasy umyjem cez vodne znamenia a cez ine... . Vobec s nimi v tedy niesom spokojna... a pritom pouzivam vsetko rovnako ako inokedy.. .Vsimla som si to uz davnejsie... ale nevedala som prist na to .. preco ... z coho... co robim zle.. .Dakujem Vam za odpoved :-).

mogena

velvet: Kup si prosim Zdravie casopis, je tam pekne opisane o co sa zaujimas, dnes som si ho kupila a myslela na tebe. Dufam, ze budes z rytmu Mesiaca a jeho posobenia na nas a vsetko na Zemi nadcena. Pa