Menstruacia plodne nepolodne dni

hafok

Tak ja niesom nijaky expert doctor alebo kto ale presne som počul temu tu o tomto. U nas je jeden doktor ktorý to vysvetlil dcere všetko ako kedy atd..... lebo na munštrulaciiu posobi všetko prechladnutie a take tak jej to 3 roky vychadzalo bez kondomu raz prechladla na chate zabudla to do vypočtou lebo tam sa to potom nejak posuva pri prechladnuti a bolo babo :D ale toto neklamem

hafok

Tak ja niesom nijaky expert doctor alebo kto ale presne som počul temu tu o tomto. U nas je jeden doktor ktorý to vysvetlil dcere všetko ako kedy atd..... lebo na munštrulaciiu posobi všetko prechladnutie a take tak jej to 3 roky vychadzalo bez kondomu raz prechladla na chate zabudla to do vypočtou lebo tam sa to potom nejak posuva pri prechladnuti a bolo babo :D ale toto neklamem

rpg

Len sa prosim vas podla tychto tu vypoctov neriadte, kazda zena ma iny cyklus a nie kazda ho ma pravidelny... Statistika tu tak celkom nefunguje. Na urcenie plodnych/neplodnych dni existuje viacero spolahlivejsich (komplikovanejsich) metod.

niekto

taaakze
pokial mas pravidelny cyklus tak 3-5 dni pred a 3-5 dni po ovulacii ktora nastava v strede cyklu cize zhruba 14 dni po menstruacii
dolezite metoda plodnych dni nieje spolahliva takze treba aj inu ochranu
ci uz kondomi , pharmatex,
hak(nedoporucujem), ...

yxo

no toto je strasne zlozite pretoze ja som pocul uz aj o takom nieco ze baba si vyratala kedy ma neplodne dni a iba v tedy mavala s partnerom pohlavny styk a nemusela uzivat ziadnu antikoncepciu a mohli to robit aj bez kondomu...ale tak podla mna zena moze otehotniet aj ked ma neplodne dni ci ee??? :)