Kolko na drogeriu,kozmetiku?

Príspevok v téme: Kolko na drogeriu,kozmetiku?
cherry

Kolko penazi priblizne miniete mesacne na drigeriu a co vsetko pravidlene kupujete?
ja : sampon 100
sprchac 100
alwayss 89
intimky 50
tampony 40
odlic.tampony 30
+ kazdy mesiac dojde nieco ine raz spirala, potom odlicovac, potom zasa cistiaci gel na tvar, tel. mlieko..
cize okolo tych 500 vzdy + podla toho co este dojde take + takych 200 vzdy

musska

suhlasim, aj muzi by sa mali o seba starat, to nieje len "zenska vec", plet niektorych muzov je v hroznom stave a nemuselo by byt. Stretla som uz v zivote aj takych, ktorym zubna kefka nehovorila nic a o dezodorante si mysleli, ze sa natiera na chlieb:) ako,.nic netreba prehanat, ale zakladna starostlivost by mala byt, laska proste musi "vonat" :)

Adulka

Ja sa tiež o seba starám a milujem ten pocit, niečo kupujem drahšie, niečo lacnejšie, podľa toho ako som s čím spokojná..no používam naozaj všetko,nebudem to vypisovať, je toho veľa..

Len ten dotyčný opačného pohlavia, čo tu písal, vieš o tom že aj chalani by sa mali o seba starať ?? Nemusia to preháňať, ale keď chalan nevie ani čo je to krém na tvár, tak to je smutné...Veľa značiek má aj kozmetiku pre mužov...
Takže asi tak... Poďľa mňa to hovorí o človeku veľa ako sa o seba stará a platí to aj pre chalanov.. a vekom nám to pleť vráti, keď budem mať 5O rokov a budem mať oveľa krajšiu pleť ako žena ktorá sa o seba nestarala...

Hovorí sa: ...PLEŤ JE AKO ZÁHRADA, AK SA O ŇU NESTARÁŠ, JE TO NA NEJ VIDIEŤ.....

sassanka

ja suhlasim s musskou. tiez zboznujem ten pocit cistoty. a to, ked sa o teba tak staram a kremikujem tak:-) malujem sa skoro kazdy den, do prace predsa(robim v kancelarii a tam musim byt upravena:-) ). aj priatel sa furt cuduje, kolko kremikov furt pouzivam,na kazdu cast tela nieco ine:-)))) no ja som asi kozmeticky fanatik!ani na oblecenie a potraviny tolko neminiem,ako na drogeriu a kozmetiku.ci uz na plet, na telo,alebo drogeriu do domu(wc,podlaha,kuchyna,..) paci sa mi,ked vsetko krasne vonia. vratane mna:-))

cherry

laurika, njuuur/ dakuejm vam za reakcie tak nejak som si to predstavovala aby kazdy napisal. nie aby sa tu hadali, a pohorsovali nad tym co kto kupuje a mnohi urcite ani nenapisali vsetko

musska

ale je pravda ze toho pouzivame dost vela:) ale ked ja zboznujem ten pocit, ked sa o seba staram, mna to proste bavi pouzivat rozne kremy a aj malovat sa, proste sa o seba starat, pre mna je to relax:)

´kvetinac

no mam 18,ked som mala 15 potrebovala som sa malovat pretoze neviem prečo:)no teraz mam 18 a pochopila som ze nemam dovod sa malovat okrem nejakych vynimocnych akcii,pretože chcem aby ma ludia videli taku aka som...a kedze nemam akne ani ziadne problemy s pletou malujem sa ozaj zriedka.no ale ked je tu uz tema co pouzivam tak je to krem nivea,make up maybelline,maybelline colossal spiralu...obcas na prečistenie pleti AB young.thats all