SKOLA

Príspevok v téme: SKOLA
sarah18

prosim vas aj ked je to blba otazka ale napiste mi ti co uz ste skoncili skolu, ubehla vam stredna rychlo ?? teraz som tretiacka a myslim ci ten rok a pol rychlo podla vas ubehne alebo vam ubehol??? prosiiim napiste lebo uz ja to fakt nezvladam stale sa ucit,,ja uz chcem mat po vsetkom a uzivat si zivota..ist do zahranicia a tak... ja uz chcem mat po tom :( .. prosiim napiste ci vam to ubehlo rychlo od tretej triedy. :(

Smajlikova91

mia90..najviac ma to taha na farmaciu asi..bud blava alebo cechy... :)) alebo potom uvazujem nad genetikou v Olomouci alebo medicinou v Brne..podla toho kam ma prijmu :))

sajfina

u nás dávajú intrák do 1.ročníka len za vzdialenosť a u nás je dosť vychodniarov a stredoslovákov,tak sa mi neušiel a tento rok som si ho nechala tak hlúpo ujsť,ale budúci rok ho musím mať,už mi chýbajú len 2 skúšky z tohoto semestra a mám A a B,tak snáď dostanem intrák,keď si to v letnom semestri nepokašlem=)

Smajlikova91

hm..ja akurat maturujem na osemrocnom gyme ale mne tych 8 rokov ubehlo brutalne rychlo.. a to ani nevravim o tom ako rychlo sa blizia matury.. :DD a ked som bola tretiacka tak som si tiez vravela ze jeeemin,nech uz je koniec..a teraz? :DD nechapem z toho ako je to vsetko rychlo fuc..a vzhladom na to ze sme skvela trieda tak mi bude normalne luto sa s nimi v maji rozlucit.. :( :)))

igua_

sajfina, za prospech pri prijimackach a do toho sa ratal aj prospech zo strednej. my mame ine bodovanie. maximum je tusim 1000b.z toho za vzdialenost 300 a ostatne za znamky a socialne. ja osobne som mala za vzdialenost 0,6 :D:D.
tento rok mame ale tazsie predmety, tak som zvedava, ako ich spravim. a nechce sa mi vobec ucit oproti minulemu roku!

sajfina

ako si ho mohla dostať v prvom ročníku za prospech?veď si tam predtým nechodila....alebo som to zla pochopila a myslíš prospech na strednej??ja som na chemickej,teda o pár budov ďalej =)...u nás je intrák myslím od 1700-2100

lucka petrova

mno .... to, ze ti skola rychlo ubehne zistis az potom, nez ju dokoncis :) pokial budes neustale nedockava kedy skonci pojde ti to uplne pomaly... tak to byva :) takze - nemysli na to kedy bude "the end" ale najdi si stale nieco na tej skole co ta aspon trosku zaujme, co ti bude chybat az budes von zo skoly ...

igua_

ja som dostala intrak v prvom rocniku aj v druhom za prospech. no a teraz sa musim snazit, aby som ho dostala znova..som na fakulte architektury. a ty? skoda, ze si to presvihla, mas asi obrovsku smolu...