Pomozte psikom

Príspevok v téme: Pomozte psikom
katkaxxx

Ahojte, chcela by som poprosit ludi, ktori uvazuju nad kupou psika, aby sa pozreli na stranku www.psiadusa.sk a porozmyslali nad osvojenim si psika z utulku. psika na inzerat si kupi kazdy, malokto vsak chce psika z utulku a tito psici domov nevyhnutne potrebuju. aj slepy, ci krivajuci psik potrebuje lasku a vie ju niekolkonasobne opatovat. prosim pomozte tymto krasnym stvoreniam. dakujem za vsetky psie dusicky :)

megy3333

ahoj, ja keď vyrastiem:D chcem mat psika v utulku je vela psikou tak ich zachranme oni nam ochranuju dom a maju nas radi

ta3

ja milujem zvieratka, ale psikov najviac zo vsetkych, pokial som bola na Slovensku, nechala som si strhavat malu sumu z vyplaty, ktoru som venovala Ochrane zvierat, odtial mi potom pravidelne posielali rozne drobnosti a aj hrozne brozury, do prvej som nahliadla, no boli tam take hrozne zabery trapenych zvieratiek, ze som to potom radsej rovno cele hadzala do kosa, doteraz som v novej adoptivnej krajine namala podmienky na to, aby som mohla mat psika, ale situacia sa meni a ja veru som rozhodnuta si vziat psika z utulku, uz som moje deti informovala, ze do utulku budu musiet ist pre mojho psika oni a ze budem spokojna s tym, ktoreho mi vyberu, ja by som tam nemohla ist a vybrat si iba jedneho, pre tie ostatne smutne ocka by mi puklo srdce

sunie

normalne vykukat casak (zivot, sarm atd.) alebo napisat do tv (joj, markiza - kontakty na redakciu na stranke) a oslovit priamo mailom redaktorov, mozno by mali zaujem o tuto temu. keby som mala trosku viac casu to zosmolit poslala by som to ja. vies nema kazdy internet a takto by sa to viac dostalo do povedomia ludi. ved si zober ked davaju takyto smutny pripad v spravach, o zvieratka sa hned hlasia ludia. to by mohlo viac pomoct :)

katkaxxx

kla.ra ja by som si tiez hned zobrala hociktoreho z nich, kebyze mam na to podmienky a keby som mala dvor tak aj 5 si ich vezmem :D ale potom by som asi zbankrotovala na krmive :)

katkaxxx

sunnie ale ako do redakcie? kam? :( neviem ako sa robia taketo veci.. ci by vobec niekto o tom spravil reportaz alebo co.. netusim :(

kla.ra.

krasni psikovia tam su, skoda ze byvam v byte, hned by som sla zobrat toho 4mesacneho jackrussela, alebo toho rocneho bigla...

sunie

katka to by chcelo skor poslat niekam do redakcie, tv, aby to oslovilo co najviac ludi.
ja som zatial rozposlala link znamym a jeden si ide brat psika z utulku :)