mam uz rok modrinu...precoo??

Príspevok v téme: mam uz rok modrinu...precoo??
****sandra****

ahojte, asi pred rokom som mala neprijemny pad na schodoch a na nohe som mala obrovsku mordinu...s odstupom casu to miesto velmi stvrdlo a stale tam mam modrinu....nie je to taka typicka modrina,ktora pri dotyku boli...a neviem co s tym?? skusala som to nejak rozmasirovat, ale nic...to miesto ma neboli len to je vidno a je to tvrde ako ostatna cast nohy...dakujem za kazdy prispevok ..

RNG

Modrina je zrazena krv, ktora sa dostala do tkaniva prethnutim jednej alebo niekolkych cievok.
Krvne zrazeniny v tele odstranuje telesny enzym plazmin.
Z doplnkovych enzymov je tiez ucinny bromelain, papain a najma serrapeptaza a nattokinaza.

n.n.n.n.

ahoj a dáš vedieť AKO to dopadlo lebo aj ja pred rokom som padla na lyžovačke a na stehne mám modrinu.. .a nezmizla mi !! a niekedy ma to aj bolí .. tam tak v zadku ... niekde strede.. dakuejm

leerka

chod s tym co najskor k doktorke, a mala si ist hned ako sa ti to stalo.... aj moja kolegyna mala taku velku modrunu na nohe, isla s tym po dvoch tyzdnoch lekarke a ta povedala, ze jej to asi budu musiet operovat, aby nemala neake ine komplikacie

****sandra****

no lebo som to vtedy podcenila...myslela som,ze normalna modrina ako kazda ina...a teraz neviem co robit...