Vlozky Jessa

lochness

vidim ze tato tema je uz stara, no pridam sa - ja si kupujem tampony jessa normal, tie zlte, su super, uplne ako OBcka alebo kotexy, nepozorujem medzi nimi ziadny rozdiel, okrem cenoveho :))

na posledne dni si davam jessa mini, take ruzove, aj tie su fajn... vzdy si kupim tu najvacsiu pikslu mini aj normal (tusim 60ks ci kolko) za par eur a zasoba mi vydrzi par mesiacov :))

takze tampony jessa urcite odporucam, aj cez den aj na noc, nestava sa mi zeby pretiekli, iba sem tam cez noc ale pre istotu stale nosim intimku a je to v pohode :)

akurat tie jessa intimky cierne sa mi velmi nepacili, dost lahko sa odlepovali... ine cierne som v DM nevidela (a alwaysky neznasam lebo su hrube a drahe :)), takze som nakoniec skoncila znova zo starymi dobrymi naturellami, aj ked su biele a ja mam vacsinu spodnej bielizne ciernu, no su jemnucke a tenucke a dobre drzia a nestoja vela :)

kellysa

Ja Jessy pouzivam uz par mesiacov, som velmi rada, ze som ich v DM-ke objavila, su ultra tenke a za super cenu, nie ako predrazene Alwaysky alebo Naturella. S tamponmi skusenosti nemam, ale vlozky su super.

jaja_17

ja nemam strach ze v noci preteciem to tinusska...mno a tampon na noc??? to akoze v noci stavas vymenit si ho??? a ja by som to i tak nemohla lebo ja tampon nosim iba na vynimocne prilezitosti...ja radsej vlozky...doteraz som mala ria...ale cem zmenu...uvazujem na tymito ale kedze aj ra som pouzivala velkost SUPRE PLUS(citim sa bezpecnejsie) a az na konci normal plus tak cem vedet ci to tak ma aj znacka jessa...ale ja chcem iba ultra!!!....

chloee

ja som tampony jessa neskusala, pretoze takmer kazdou inou znackou ako OB so silk touch som bola viac-menej sklamana.
jaja, ak mas velmi strach, ze pretecies prve noci, vyskusaj si dat tampon v kombinacii s tensou vlozkou, uvidis, budes moct kludnejsie spavat. ja pouzivam iba tampony, ale samozrejme, je to kazdeho volba, kazdy vie, s cim sa citi dobre. mimo menstruacie mam v oblube intimky discreet multiform, kedze nosim tanga nohavicky. su omnoho lepsie ako napriklad intimky always tanga. su tensie a prelozis ich cez okraj nohaviciek, tym ze su multiform.