MILENKA

ivanka_83

ja som sa strasne dobrie zasmiala, jak sa hadate...no keby nejaka defka spala s mojim, pekne by to schytala.a potom on.je tolko muzov na svete.volnych a uzasnych.tak preco niektore zenske musia mat zadaneho?lebo su defky.na to nieje ina odpoved...

administa

xxxx ja tu nieco zverejnujem? Ved sa uvedom divca :) asi si zrela na psychiatriu. Tu IP adresu som na sklo nenapisal lebo mam trosku rozumu kt.asi tebe,a lebo anonym girl alebo ako sa vlastne volas chyba. Tak nemam uz viac co dodat. off

xxxxxx

a este nieco administa...ked tu zverejnis niekoho IP adresu tak si bud isty ze ta právne napadnem...a bud si istý ze aj vyhrajem...to len na okraj

xxxxxx

to administa..alebo ako sa volas..vidím ze vies velke gulove o pocitacoch ked tvrdis ze sme z jedneho pocitaca...odbocil si od temy a sa ta iba nadrapujes...ja nepotrebujem nikoho chvalit ja mam svoj nazor na hen tú chuderu logiu..len by som uz konecne chcela vediet ci sa uz vyspala aj s ich otcom a dedom ..ved ona si chce akurat zajebat a nie riesit nejaké city..boze ved to je úbohé a choré stvorenie a myslim si ze aj dost vypocitavé lebo asi si myslí ze zenaci majú prachy...hahahaha

administa

anonym girl - ty aj rozumies VTIPU? :) Ked napisem ze ti verim, nemyslim to doslovne :)) Teraz si ma fakt pobavila, to mas u mna bod. papa