MILENKA

akozeeee

ved ty vravis, ze na vyzore zalezi:)..ale nie vsetci chlapi su taky ako tu pan snubenec,ten vyzera ze ma svoju nastavajucu na haku..ja poznam chalana, co tiez mava svoje "dni":) ale v zivote, nikdy v zivote by toto nespravil ze by podviedol svoju babu, to je fakt ferovy chalan, ktory mal uz vela rande, s vela babami a krasnymi a tie, co sa hned o nieco pokusali absolutne unho nemali sancu..a veelmi dobre ho poznam a viem ze aj ked je nadrzany tak pouziva rozum a nie tam to dole..a verim ze takych chlapov je viac, len na toto forum nechodia aby vam to vysvetlili..no bodaaj by sa ozvali;)

googlee

technecium je vidiet ze nie si ziadny pubertiak a ze mas nejaku tu skolu za sebou. a aj vystupovanie myslim. Drz sa, papa

technécium

keby si muži brali len tie čo sa im páčia, ľudstvo by už dávno vyhynulo, preto príroda zariadila aby rozmýšľali aspoň 5 min denne penisom a homo sapiens sapiens nie je na vymretie

akozeeee

tak by ma potom zajimalo preco sa chce ten debilko ozenit za nu ak sa mu nepaci..tak nech si zoberie jej kamosku krasavicu:)) co to s nim taha

technécium

každý nie, a táto téma sa ani nevolá pravá láska, a aj na výzore záleží, a vieš, keď niekto niekoho podvedie tak sú vždy na chybe obaja- žiadne chvíľkové poblúznenie a tak