Starsi priate:::Vekovy rozdiel

inuška

Ja som ten istý "prípad". S manželom sme začali chodiť ja som mala 19 a on 29. Chodili sme spolu 3,5 roka, vzali sme sa. V marci budeme oslavovať 11té výročie, a lúbime sa tak ako za "mladi". Máme skoro štvorročného synčeka, a je to super. Myslím si, že vekový rozdiel partnerov nerozhoduje o dobrom a fungujúcom vzťahu.

baška :)

margotka - ty si presne prípad ako ja - PRESNE! Tiež mám 19 a on 29 a klape to perfektne.... sme spolu takmer rok! viem že to nie je veľa, ale cítim, že je to uplne o niečom inom, ako s bývalými. Proste tento človek má rozum, vie čo chce, porozprávame sa o čomkoľvek (napr. o jeho/mojich predošlých priateľkách), v sexe to klape na 101%, moji rodičia ho milujú ( klop,klop,klop) a celkovo je to uplne iný vzťah ako doteraz. On je na svoj vek taký pobláznený, ja zase trošku vyspelejšia.tiež si trošku plánujeme budúcnosť-uvidíme čo z toho bude. Takže odpoveď : áno, aj vo vzťahu kde je desaťročný rozdiel medzi partnermi to môže fungovať! Držím palce všetkým ...

amaretka

Ivone, 10 rokov nie je vela. Horsie je uz podla mna 20, to uz by mi pripadalo ako keby som chodila s otcovym kamaratom. Desat rokov je v pohode, mam kamaratku a jej muz je od nej o 9 rokov starsi a klape im to velmi dobre. Dokonca sa im ma cochvila narodit aj druhe babo.

margotka

ja mam 19 a moj priatel ma 29 a klape nam to perfektne sme spolu pol roka a zatiach sme nemali ziadnu velku vymenu nazorov pre nas vekovy rozdiel,,,a ze mas zivot pred sebou?a on nie?my si uz zo srandy planujeme o tri roky kde skoncim bakalara babätko a je to super...jeden znamy nam povedal, ze 10-rocny vekovy rozdiel je idealny a kazdy kto takyto vztah ma zisti vyhody po case,,,

adriana

AHOJ,JA ZIJEM S MUZOM KTORY JE STARSI O 26 ROKOV,SME SPOLU 5 ROKOV A MAME 11 MESACNEHO SYNA.CO TI MAM POVEDAT,su chvile ked sa vekovy rozdiel citi,a potom tie,ked by som ho nedala za nic na svete...musis sama vicitit,ci ti je s nim dobre,ci sa s nim vies zabavit,citis sa bezpecne...

anitka231

ja osobne si myslim ze to zavisi od toho kolko rokov mas...vztah 18-28 by asi prilis neklapal uz len kvoli prioritam a pohladu na zivot..ale 25-35 je uz o inom...podla mna je to v pohode a mnohe zeny takyto vztah potrebuju a citia sa v nom o vela lepsie ako keby mali pri sebe mat seberovneho:)

lila22

byvala spoluziacka sa vydala v 18 rokoch za 30rocneho pretoze s nim bola tehotna a hned narok s nim cakala druhe dieta a s velkym bruchom maturovala:) teraz maju problemy, neklape im to..podla mna sa nemali hned brat, ved teraz ludia maju deti a az ked sa nato citia sa beruu a nie len koli tomu ze "musia" ako sa to robilo volakedy..nuz a potom sa po roku trebars rozchadzaju a mohli si to usetrit...ale co sa tyka teba, tak urcite to maa zmysel ak sa mate radi, vek nerozhoduje

ivone

Aj ja si myslim ja len ze mam ece podla mna zivot pred sebou. CO ked uz bude ciet viac rodinu a tak rozdiel 19 a 30

monikak

ahoj, myslym. ze to nie je problém ak si rozumiete, moj má o 8rokov viac a rozumieme si, kamoska má 8mesacnu dceru s partnerom o 15 rokov starsim a ziju stastne, vsetko je o porozumeni a láske, vek nerozhoduje , ak sa máte radi, clovek si nevybera všetko podla plánu...