Chcela by som mat babätko (POMOOOC)

Príspevok v téme: Chcela by som mat babätko (POMOOOC)
žabka1611

chcela by som mat hrozne babätko! problem je v tom, ze moj priatel ma hroznu povahu, aj by babo chcel, ale stale ma dake vyhovorky typu..kde budeme byvat (pritom mame kde!!), ze treba babo zabezpecit peniazmi ( to by tiez nebol problem)atd. lenze ja citim ze to babätko chcem a ze som pripravena. stale mu hovorim ze babo nepotrebuje kopec penazi, ale lasku OBOCH rodicov! ze to je zaklad!! ja neviem co mam este povedat, nechcem ho stratit, ale taktiez nechcem skoncit ako jeho sestra!! bez deti a bez chlapa!!pomoooc kočky....som naozaj bezmocna :((

keskes

Ja by som sa chcela spytat, preco by si chcela babatko? Pracujes? Studujes? Nudis sa? Mas pocit, ze male deti su zlate? Totizto chciet by si mala DIETATKO, nie babatko, deti moja rastu velmi rychlo, vies si predstavit, ze vychovavas pubertaka a podobne? Predstavujes si to ako hurvinek valku, asi by kazdy rad sedel u rodicov, ved oni sa postaraju, no nie? Ty si budes v klude doma, priatel sa postara o prachy, vasi o dom...Priatel sa zda byt vyzretejsi ako ty, chce sa o vas postarat. Ty nechces robit nic...Pozri sa na to z opacnej strany.

macickam

rado sa stalo =)

uvidis nechaj tomu volny priebeh, netlac na neho..setrite si peniazky a ani sa nenazdas a uz nam budes pisat ako sa ti narodilo vytuzene babetko..prajem velmi vela uspechov

dd

v jednom mu dam tak trocha za pravdu, ak nechce byvat s Tvojimi rodicmi, hoc maju velky dom..vzdy sa to hovori, ze mladym je najlepsie samym.my sme byvali rok tak, ze sme sa kazde 2tyzdne stahovali medzi mojimi rodicmi a svokrovcami..u mojich nebolo az tak vela miesta, ale mali a maju nas velmi radi a vzdy boli k manzelovi slusni a ohladuplni..zato moja svokra, aj ked maju obrovsky dom, mi stale cosi vykrikuje, stale sa uraza pre kazdu blbost, co jej poviem, ze si neprajem, alebo ju poprosim, aby nieco nerobila(hlavne ked nam tym zasahuje do vychovy nasej malej..)..teraz byvame od septembra 2008 v svokrinom byte, obcas sem pride, aj to mam vzdy nervy a takisto manzel, aj napriek tomu, ze sa moji rodicia vzdy k nemu spravali a spravaju velmi dobre, dost blbo znasal, ked sme byvali u nich..moj nazor ale ostava nezmeneny - uprimny rozhovor a hladanie riesenia, na ktorom sa obaja dohodnete..

žabka1611

ja viem :( my sme spolu uz pomaly 4 roky a mozno preto mam stale pocit ze uz by bolo na case :) Dakujem....velmi si mi pomohla :))

macickam

ver mi ze to bude asi tak ako to hovorim..ja mam s tym tiez skusenost...sme s mojim partnerom 2 roky aj 3 mesiace..planujeme spolu buducnost a poziadal ma o ruku..bavili sme sa na temu miminko a on tiez hovori ze niesu na to peniaze a byvanie a ze to nie je vsetko take jednoduche ako si myslim..ale potom ked prejde isty cas tak si uvedomim ved ma pravdu..teraz sa budeme sptahovat cca do 2 mesiacov a uz je to babetko realnejsie..ale chceme sa zabyvat..usetrit si peniazky aby nam a nasemu miminku nic nechybalo..ved budeme spolu cely zivot a na dietatko mame este cas...
radsej na neho netlac..ja som to uz pochopila co mi chcel povedat ze je na to este cas..

žabka1611

noo 21 a on 24!! nie sme zobrati..to sa chystame urobit az o rok. teda on si chce vziat mna!! krasny pocit ked mi to povedal! :) aj sa hrozne tesim....planuje si so mnou vela veci a viem ze jeuprimny len ked dojde rec na babo..tak mi akosi ubyha a riadne sa nevie vyjadrit a pritom ked ma na rukach malu sesternicku tak stlae hovori ze uz aby sme mali aj my, ze uz hrozne chce a tak :(( neviem ja som fakt z toho mimo niekedy :(

macickam

ja mu asi aj tak trosku rozumiem..pretoze asi sa boji toho ze tam nebude mat sukromie..ze tam nebudes len ty a on a babetko ale ze stale na krok k vam su rodicia..asi si to predstavuje tak ze chce byt s vami v nejakom utulnom bytiku alebo domceku,,co myslis?podla mna urcite chce s tebou mat babetkou ked planujete spolu buducnost ale asi to chce len s tebou a nie aj s tvojimi rodicmi..urcite sa nestrachuj ze by babetko nechcel..este sa spoznavajte...a uz ste aj zobrati?