Vysokorizikovee HPV.RNG porad mi aj ty pls

Príspevok v téme: Vysokorizikovee HPV.RNG porad mi aj ty pls
didusska

ahojte!asi pred polrokom som si nasla bradavice ktore sa mi stale zvacsovaly tak som s tym isla ku gynekologovy,ktory mi spravil vyter.Mala som dost zle vysledky vysokorizikove HPV,typy 16,18,11.V piatok som bola na citologickom vysetreni a bojim sa,ze mi zistia rakovinu kedze je to dost pravdepodobnee.Kto s tym ma skusenosti,poradte mi prosim vas nejake prostriedky cim by som si mohla zvysit imunitu aby sa mi to zlepislo.Alebo nieco co fakt pomaaha.RNG este by som sa teba chcela spytat ci je dobre nato pouzivat koloidne striebro a kde by som to mohla zohnat.Dakujem

janka

ZUZANA B, prosim ozvi sa mi na silvermoonlight@azet.sk, ja som tiez HPV virusom nakazena uz 3 roky, mala som jednu konizaciu, a stale som na PAP 2, co si osobne myslim velmi dobre, ved aj zdrave zeny maju 2-ku..chcela by som nejake rady ak mozes ozvi sa.

zuzana-b

didusska: Som HPV pozitivna uz roky. Absolvovala som 2 konizacie krcka maternice a som pre rizikovy faktor sledovana u onkogynekologa. Treba sa zbavit stresu, a zvysit si imunitu:-)). Mne pomohol Indonal a kupila som si zeleny jacmen. Zo zlych vysledkov cytologie som sa dopracovala k 2. A na tej sa uz drzim 2 roky. :-))) Konzultuj onkogynekologov. Predsa len maju najvacsie skusenosti. Myslim ze ockovanie je uz zbytocne, kedze virus uz mas.

RNG

inac aby ste nechapali, ze mam nieco proti lekarom, vsetky moje rady tu na fore su od lekarov povodne, zialbohu len od malej skupiny, ktori sa zaoberaju liecenim potravinovymi doplnkami a p[rirodnymi latkami miesto chemickych liekov.
Na nestastie je ich velmi malo, v USA len 1.5% lekarov vobec uvazuje o pouzivani inych, nez chemickych farmaceutik.
Ale ich pocet neustale rastie.
Sukromne lekari patria medzi najvacsich spotrebitelov alternativ(az 75% v USA pouziva nieco ine, nez len klasicku medicinu na svoje osobne zdravotne problemy)

RNG

kedze od "odbornikov" sa mozes dosvediet len to, co studovali na skolach, naisem tu znova ja laik to co som uz pisal mnohokrat na viralne choroby, do ktorych patria aj vsetky hpv
Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

Nuz a dodatok pre tych, ktori uz maju tie vysokorizikove typy,
musite sa branit proti moznosti vytvorenia rakovin protirakovinnymi prostriedkami, tj hlavne mnozstvom
antioxidantov a tiez
vytazkami z kapustovin, ako
DIM a I3C, z ktorych je na Slovensku znamy liek
Indonal.

vevericka

neviem mozno ti poradim len taku babsku radu, ale kdesi som citala,ze je dobre v takychto pripadoch pit kozie mlieko, teda ak nan nie si alergicka a samozreme probioticke jogurty a mlieka napr acidko a mozno aj laktobacilove tabletky

veronika

vies.. ja som sa dozvedela ze vacsina lekarov to robi len pre svoj profit... takze sa ani necudujem ze ti to nukali.

ja sa zaockovat tiez nedavam, pretoze chodim kazde 3 mesiace na prehliadky a keby sa vo mne daco udialo, tak si to rychlo vsimnu. a su to veru dost velke peniaze pre bezneho cloveka.

byt tebou, poradim sa s viacerymi odbornikmi, nielen tymito. su aj gynekologicke poradne online s lekarmi, takze tam by som skor napisala.

didusska

nie nie ja som na vytere z HPV bola uz davno a zistily mi vysokorizikove a typy 16,18 co su rakovinotvorne bunky,a 11-genitalne bradavice.Preto ani ja nechapem preco ma chce zaockovat.Ale ta vakcina je na HPV vyrusy 6,11,16 a 18 a proti rakovine krcka maternice nie??tak pokial mam HPV tak to sa mi nevylieci tou vakcinou ale aspon nedostanem rakovinu nie??aspon ja to tak chapem..

veronika

ale tak potom ti poslal asi vzorky na hpv typizaciu ci vobec hpv mas, nie?
lebo silgard nie je proti rakovine, len proti 4 druhom hpv virusov. a hpv virusov je niekolko stoviek, ak nie viac. niektore sa neprejavuju, niektore sposobuju bradavice (nemusia byt genitalne) a niektore aj horsie.

ale myslim ze najlepsie je spytat sa odbornika, lebo tu na fore su len laicke nazory.

didusska

noo mne moj gynekolog predpisal Betadine cipky nato HPV tie som uz douzivala ale neviem,nejake zlepsenie nevidiim.Inak uzivam Spektrum imunactiv na zvysenie imunity a Aloe vera roztok.Nviem este cim by som si mohla zvysit imunitu mam jest vela ovocia??asi by to pomohlo nie?No a k tej liecbe este ked som tam v piatok bola nic ine mi nepredpisal ani nehovoril o ziadnej inej liecbe zatial.Uz len cakat na vysledky s citologie a potom sa uvidii.A co sa tyka tej vakciny moj lekar mi povedal ze ak mi pridu dobre vysledky s citologie tak ma zaockuje.Ale neviem,aby to aj pomohlo kedze mam hpv,aby to neboly len zbytocne vyhodene peniaze..