dana a hnedy vytk

Príspevok v téme: dana a hnedy vytk
muselin22

ahoj, chcem sa spytat zien ktore maju zavedenu vnutromaternicove teliesko dana ci tiez maju hnede vytoky. mne sa to objavilo pred mesiasom po prvykrat trvalo to dva tyzdne aj som s tym bola u gynekologicky - vsetko v poriadku. lenze tento mesiac sa mi to objavilo zase. chcela by som vediet ci to spôsobuje dana. za odpovede dakujem

siskaaa

mama danu rok a\"spinenie\" mvam stale pred menzes tak 2-3 dni. ale spociatku som mavala silny a bolestivy menzes. aj viac spinenia. teraz je to relativne ok. llen obcas mavam silne krce. neviem, ci su spojene s danou.

muselin22

teta erika, ja ho mam tiez zavedeny od augusta minuleho roka, ale spinenie resp. hnedy vytok sa objavil az pred mesiacom. od zavedenia som mala menzes pravidelne v 25. den, ziadne spinenie proste nic. az decembri sa objavil a dokonca mi meskala menzes 4 dni - lekarka povedala ze vsetko je ok. a tento mesiac zase uz spinim druhy tyzden a uz len cakam kedy dostanem. inak dik za odpoved. a mas pravdu uz by to mohlo skoncit.

teta erika

ahoj. Ja mam danu od jula minuleho roka a vytok mam stale. Dostanem menzes a spolu s vytokom mi trva nejakych 15-16 dni. Najprv som myslela ze to pri kojeni je normalne ale od septembra nekojim a mam to stale tak. Niekedy je slabsi, niekedy silnejsi. Bola som u lekara a povedal ze to je normalne a upravi sa to. Tak cakam. Vraj maternica ma cudzie teleso a snazi sa ho vypudit tak sa brani. No ale uz by to tiez mohlo skoncit...