Stredná škola externe!?

18mirco11

ja sa snazim dostat na SSšP v senici,na holleho 1380!hovoril som aj s riaditelom adost ludi sa na tu skolu pita a chcel by zalozit novu triedu,na externe studium,problem je vtom,ze som zatial jediny,kto si tú prihlasku naozaj podal a tak len cakam na odpoved a hladam tak isto ako ty,tak keby si nieco nasla,daj prosim vediet

28946

Ahoj 000000001!Okrem Obchodnych akademii je este gymnazium V BA.Ale na nic ine som ani ja na nete nenatrafila. Viem ake to je z vlastnej skusenosti tak drzim palce :)

000001

pozerala som sa na to, bolo by to fajn, len keby tam nebol taký maličký háčik....je to pomaturitné štúdium
Ale aj tak vďaka

000001

ja som z BR!!! No nechcem ísť na školu niekde tu v okolí, radšej niekde ďalej kde budem môcť začať na novo.

kiki

Stava sa, ze clovek narobi hluposti v mladosti a potom to lutuje. No aspon si sa spamatala, zda sa. Maturitu si urcite urob, je to minimum v dnesnej dobe, bez nej ta nikde nezamestnaju. A z akeho mesta si? Vacsina obchodnych akademii ma externe studia s maturitou.

0000001

čo myslíte ktorá z týchto 3 škôl je lepšia???
Súkromná obchodná akadémia AMOS (BA)
Súkromná obchodná akadémia (BB)
Súkromná obchodná akadémia v správe akadémie vzdelávania Žilina (AV Trenčín)

Poradte mi prosím.... alebo mi poradte ešte nejakú inú strednú školu na externé štúdium. Prosíííím