Tvár

Príspevok v téme: Tvár
komplikater

zdravim vas, mam 16 rokov a myslim si ze problem ako mnoho chalanov v mojom veku, su to jebaky=D nikdy som s tym nejaky extra problem nemal, ale pred pol rokom som zacal intenzivne sportovat a odvtedy sa to zacalo len zhorsovat...najhorsie je to v oblasti od usi k ustam, tam sa toho proste neviem zbavit...cistim si ksicht 2xkrat denne nejakou vodou od AB cosmetics s gafrom, zevraj dezinfekcna a proti zapalova=D a este..schudol som 12 kil, je mozne ze sa s tym telo nejako nevie zmierit?

evitta

Ja nehovorim ze nie je kvalitna, ale platis zbytocne vela peniazkov :-) Inak odpoviem ti na tu otazku...Maju radu aj na problematicku plet.Ta pletova voda je vyborna a akceptuje pH pokozky, nici pliesne sposobujuce akne, maju aj masky a dobre kremy na problemat. plet. Popytaj sa v lekarni.

mata

to je dobre ze je to tak balene,lebo ma to aj hned napadlo,ze kedze to neobsahuje konzervanty,tak to ma asi rychlejsiu kazivost.sice uz sa nevzrusujem pri kozmetike-vyskusala som toho uz velmi vela,nic nepomohlo,ale toto ma akosi zaujalo..za skusku to stoji..a inak k suhlasim s tym tvojim prispevkom o fungovani trhu,ale napr bioderma je fakt kvalitna :) aspon pre moju citlivu plet,v zime ma strasne svrbi plet celeho tela a uz po prvom naneseni jedneho kremu to preslo :)

evitta

Je vyborna. Vyskusaj... Momentalne pouzivam ten Kolagenovy krem. Je baleny tak, ze sa ti don nedostane kyslik, takze nepodlieha az tak oxidacii. Neobsahuje chemicke konzervanty. Maju aj masky a ta pletova voda je uzasna. Obal nevyzera najpritazlivejsie, ale na tom nezalezi, pretoze je naozaj kvalitna.

evitta

AB-cka je nahodou kvalitna kozmetika. Milujem takych bez urazky sprostych ludi co si neuvedomuju ako funguje trh. Kebyze AB-cku vyrabaju Francuzi, zabalia ju do skla, kedze Francuzi si potrpia na peknom obale, vyroba skla je drahsia ako vyroba kremu, jeho cena predstavuje 80percent z celkovej ceny, aj tak skonci v kosi. Dalej distribucia a reklama.. dalsie veci ktore musi spotrebitel zaplatit. AB-cka splna poziadavky pleti Slovakov. My sme dehydrovani narod, na rozdiel od Francuzov nemame more. Potreba miery hydratacie sa zvysuje. Vichy nema sancu dodat optimalnu hydrataciu tvojej pleti, takej Francuzke to uplne staci. Ja odporucam slovensku kozmetiku, predava sa v lekarni, vola sa Calendula. Je perfektna a vonia cistotou, nie po umelych parmumaciach.

hanussska

no tak take vodicky od AB su uplne na .... taka kozmetika ti vobec nepomoze, najlepsie je ak pojdes ku koznej a das si predpisat antibiotika...alebo si kup nejaku kvalitnu kozmetiku, napr. bioderma je naozaj dobra...

malemaciatko

ja som skor za tu koznu..vichy nie je az take uzasne, aj ked ju predavaju v lekarnach..raz som pozerala test magazin, kde testovali hydratacne kremy..najlespi bol nejaky krem z lidlu(co sa teda cudovala), potom nejake avon, oriflame, garnier a podobne a vichy bol uplne posledny s 4 znamkou...takze tak

veronika

never tomu. puberta je puberta, tu ziaden sex nepomaha.

ja puzivam vichy - normaderm, denny aj nocny krem, gel na umyvanie a pletovu vodu. je to sice vyssia cenova relacia, ale je to fakt dobre.