Moderne pekne meno pre dietatko

megy10

to musi byt nejake expertske meno, ze ho ani nenapises, ja by som sa pochvalila kludne. a nebudem sa tu virtualnym sposobom hadat s agresivnou matkou, daj si nieco na ukludnenie.

megy10

flow ja som neurazila ja som napisala len moj nazor, ze podla mna je to smiesne a trapne, tak sa nedurdi to je tvoja kapusta, ze si myslis, ze zijes v las vegas, draha preber sa to je slovensko :-D a ty si nejaka zakomplexovana a k tomu este agresivna a vybusna to si taka vzdy? ked si niekto napise svoj nazor dokazala by si sa koli tomu aj pobit tak sa mi vidi. a ty si hovoris matka, taku by som nechcela. ved pre mna za mna si maj aj 10 mien mne je to suma fuk, ja som napisala len moj nazor ;)a ty hned nadavas, nazyvas ma chudera moja ja t opakujem tak sa bav s kamoskou nie so mnou.

Flow333

Pre mna za mna si vypros!!! Chudera!!! Takym ludom tu nebudem nic pisat. Urazaj sa kolko chces. Ked Ty tu urazas ludi, necuduj sa ked ti niekto napise nazor ktory sa ta dotkne.
Daj si svojim detom mena ake chces a asi tepid komplexom aj zo svojho co? Viac na tuto temu nepisem, odradia clovek take ako Ty! Chodiaci komplex!

megy10

flow vyprosim si aby si ma nazyvala chuderou co ja s tebou kravy pasiem? napisala som svoj nazor a ked sa ti nepaci, no co uz zmier sa s tym, ved napis ake ste jej dali:-) ci sa hanbis?

Flow333

Vies co draha megy, tieto fora su tu pre ludi, ktori si chcu vymenit pozitivne nazory a chcu si poradit. A nie pre zakomplexovane chuderi ako si Ty. Alebo si chudak co pise pod zenskym nickom.

megy10

flow podla teba to nieje smiesne, lebo ty si tak spravila dala si dietatu 2 mena, samozrejmost, ze sa obhajujes. podla mna je to smiesne a trapne, daj ake ste jej vybrali nech sa zasmejem. a ako ju volate? :-)

uhlie

Moderne mena su podla mna Blueray, Nokia, Settopbox, Nanotechnologia, Kevlar, Toyota, Railgun, Motorola, X-box, iPad, Duracell...

megy10

aj mne to je dost smiesne a trapne, alebo ked davaju 2mena a naco? a gol je ked jedno je zahranicne a druhe za tym maria, uz som citala na jednom fore ake podavali mena jedna dala pandora, druha nancy tak sa volal kamosov inac pes, ale ok a mohla by som este vela o tom pisat, pre mna naj je Matúš, alexander, alexandra, a paci sa mi aj letícia. a meno sa musi hodit aj ku priezvisku nie nejaky Juspehe kapusta.