Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

jessulík

to som ja jessika.niekto si zaregistroval moju prezývku.no perfektné.už ma s ňou nepustí hore.dobré ránko.som tu anjelik môj:))
dobré ráno aj všetkým ostatným dievčatkám.aj ja sa držím.diétujem ale zmenu som si spravila.každé ráno raňajkujem ovsené vločky s mliekom a škoricovým cukrom.nejaký obed a lahká večera.kedy ako.určite sa neriadim touto našou diétou.táto malá zmena sa mi páči:))aspoň niečo nové.vidím že nás tu nejak pribudlo.som rada.
lochneska takýto kompliment vždy poteší:))
džana ja takýto problém nemám:)) ja sa teraz s deťmi na takú dovolenku určite nedostanem.dosť vela peňazí sme investovali v poslednom čase do domu takže žiadna taká dovolenka vo výhlade nie je.ale dúfam že si to užiješ a oddýchneš si trocha.prajem krásny deň.

džana

asi hej lochneska, to je tým letom, že to toľko akcií, lákadiel papať, piť a robiť takéto pre nás "zakázané" veci :)) O to to je ťažšie. asi sa naozaj ľahšie chudne v zime.. ale aj tak som v každom prípade rada, že si stále približne držím váhu, a to už skoro pol roka :)) a plánujem si ju držať aj v zime, nemienim to všetko pribrať naspäť ako minulý rok, uvedomujem si, že týmto by som si škodila len svojmu zdraviu a nič z toho nemala. na jar bysom sa musela znova trápiť a robiť neviem čo...
Inak ja teraz pozerám akurát tie dovolenky. chceme ísť s kamoškou tento víkend niekam, tak hľadáme last-minute. ale netušila som, že je to také ťažké... keď už konečne niečo nájdeme čo nám vyhovuje a ideme to objednať, tak oznámia že je to už obsadené a takto dokola.. vy idete niekam toto leto??

lochneska

Ja som dnes dostala kompliment že som schudla tak ma to milo potešilo :))
Nemyslím si že by sme mali nejaké vredy a neviem čo.
Nech si každý myslí čo chce, myslím si že nám to ide fajn, len máme zlé obdobie, nič viac.... Nie? :)

Majushka

no ja wazim 55:),ale osm strasne tucna nidy som takato nebola:(na moju vysku je to wela,nech si howori kdo chce co chce mozno kebyze mam 40tak je to ok,ale mam 17 a mam byt krasna stihla:)

Maria87

baby do toho a o 4 mesiace to mate spat ....
a aj s vredmi
Vas problem vsetkych je ten, ze si neuvedomujete ze sa musiete zmenit natrvalo a aj psychicky.
nerozumie preco chce kazdy schudnut alen do plaviek a v novom roku vyzera zase ako tulen

lochneska

Majuskhka: a koľko vážiš? myslím si že 4 kg môžeš schudnúť za tých 2o dní, ak to budeš držať poctivo, možno aj viac, ja som za desať dní schudla 3 ale ja mám dosť vysokú nadváhu