najlahsia vs???v trnave a nitre...

dejan

Akoze prepac, ale len blbec sa toto moze pytat, ale v dnesnej dobe je vsetko mozne. Ved potom sa ani nedivim urovni tych, co VS vysli, ale v hlave maju nasr.te. Vyska nie je o tom, ze sa tam lahko dostanes. Dostat sa tam je to najmenej. Ale myslim, ze ti to uz viaceri pisali, ze tu skolu treba hlavne VYSTUDOVAT, s cim je spojene UCENIE. A kvoli policii studovat hocijaku skolu? Si na hlavu? Preco potom nejdes na policajnu, ktora je presne o tom? Alebo aha! Tam je tazke sa dostat, tak preto akoze "mudro" hladas alternativu. Nic tym nevyriesis.

ksl

Pre dadada123- ja mám presne Aplikovanú biológiu.Končila som 2002 a odvtedy sa tá štruktúra predmetov mohla zmeniť.Ja som tiež vyložene na biológiu,ale ten odbor je hlavne o genetike a biológii na úrovni bunky+je to dosť orientované len na rastliny. Celkove štúdium na SPU je položené tak,že prvé 2 ročníky sú také všeobecnejšie a potom sa to tak špecializuje.Čiže predmety,ktoré sú tam na vyhadzovanie ľudí boli:chémia (organická a anorganická),matika,fyzika a botanika. Záleží však od veľa vecí,ja som mala problém s tou chémiou,ale ďalšie chémie čo tam boli vo vyšších ročníkoch (biochémia) som už prešla.Ak ťa však zaujíma viacej biológia živočíchov,tak si radšej zvoľ vedeckú výživu ľudí alebo zootechniku. Tá vedecká výživa ľudí by napr. pre mňa bol omnoho vhodnejší odbor,ale neviem,či ešte na SPU je. Veľa zdaru pri výbere,študovať sa to určite dá.

Adulka

Ahojte, koľko stojí štúdium na vysokej??? Tiež by som chcela študovať, ale len diaľkovo, musím aj zarábať, no vôbec netuším koľko financií zhltne vysoká,Hm????

ukf

Ja chodím do NR na UKF PF. odbor Technológie vo vzdelávaní. Je to nový odbor, takže žiadne skriptá, len to čo si napíšeš na prednáškach. Je to v pohode, žiadne naháňačky ani stresy. Každý rok tam berú 40 študentov a prijímačky sú úplne ľahké.

fialocka

Muskavusku,
vie, ze ti ide len o titul, ale aj ta najlahsia vysoka skola sa ti bude zdat nezvladnutelna, ak si nevyberies nieco, co ta aspon trochu zaujima. Totiz na kazdej, uplne na kazdej sa musis na skusku naucit, aby si ju spravila, ani na jednej ti nedaju znamky uplne zadarmo. A ak ta tvoj odbor nebude bavit ani tu malicku trosku, nedonutis sa. A to, ktora je lahka je tiez dost subjektivne. Ale moja kamaratka chodi na masmedialnu komunikaciu v Trnave a vraj je to lahka skola, maju tam aj celkom zaujimave predmety- ak ta zaujima trosku kultura, umenie, reklama... skus si pozriet ich stranku.