Lamu sa mi vlasy

Ivanka23

dlho ma trápilo lámanie vlasov,potom som prestala používať lak na vlasy a češem sa len kefou z diviačích štetín a lámanie sa zlepšilo o 90%, vlasy mam oveľa krajšie, vzdušnejšie a jemnejšie na dotyk

Darča

Ahojte prosim vas neviete my poradit? káždy den si musim umyvat vlasy lebo ked si ich neumyjem tak ich mám otrasne a čim viac si tie vlasy umyvam tým viac ich mám zničene .

smoulina

ja ma problem iny.. mam dlhe zdrave vlasy a posledne 2roky sa mi lamu vlasy v miestach kde su kuty..ale tak ze ostane mi dlzka asi 5cm na oboch stranach a ne a ne dorast do dlzky akej su ostane vlasy..uz som zufala.. vyzeram ako keby som mala rohy :(

sofia18

no ja som mala problemi s vlasmi asi take tri roky vkuse stale ta ista dlzka vyskusala som asi vsetko mozne drahe masky sampony aj domace recepty no stale nic potom sme si s manzelom kupili byt a vec bola vyriesena a ten jediny problem ktory moje vlasy vysusil rozstiepil a polamal bola tvrda voda tvrda voda je nicitel vlasov ked sa teraz pozriem na kohutiky u mamy kde sme vtedy byvaly je na nich neskutocne vela vodneho kamena a presne tento vodny kamen nicil moje vlasy v novom bitiku mame pekne mekucku vodu co vidim aj na mojich vlasoch ako im to prospieva a ako pekne rastu mam ich totiz uz po pas tak dufam ze som aspon niekomu poradila drzim palce

Ivka23

Mne na štiepenie vlasov veľmi pomohla maska od gliskur s tým 19 zložkami, treba ju však používať 2 až 3 krát do týždňa, ale je fakt super. Domáca maska s olivovým olejom, žltkom a medom podporuje skôr rast lebo vyživuje vlasky, ale dodáva aj vlhkosť sú potom také jemnučké. A ešte treba prestať žehliť, a fénovať vlásky a ak tak veľmi málinko a používať prostriedky, ktoré chránia vlasy pred teplom. A farbiť iba vyrastajúce korienky.

Nika_Tika

Mám 13 rokov a úplne zničené vlasy sú polamáne konceky rozstiepené...v minulosti som pouzivala zehlicku ale s tym som už prestala vlasy si nefenujem..chcela by som požiadan o radu ako správne si ich dat ostrihat aby vyzerali zdravo...a ako sa o ne starat..dlžka je asi po lopatky ale dlhych vlasov sa zbavit nechcem poradíte mi?

masisatko

chcela by som poradit,mam asi ako ina problemy s lamavostou vlasou a kde tu aj rozstiepenymi koncekmi.
nemoze to byt aj chyba ,s poskodenymi korienkami vlasov ked sa vlasy lamu?
ked som si vlasy farbila mala som ich zdrave bez stiepenia a teraz ked mam svoje prirodzene,tak mam snimi problemy.
co mam robit aby sa mi nelamali mam vlasy dlhe az po pas ,ale vzhlad lamavosti sa mi vobec nepaci.dik za radu