Permanentny make-up

veronikakocian

Dobrý deň, musím sa zasmiať nad niektorými správami, od najväčších "odborníčiek" na tetovanie PMU, ktoré tu vypisujú negatívne správy :) Ďakujem všetkým tým, ktorým sa moja práca páči a podporujú môj projekt, kde pomáham ženám s rakovinou, aby aj ony boli stále upravené, aby sa cítili dobre v spoločnosti. Pozdravujem tiež všetky "hejterky" a odkazujem im, že ja si tu nemusím naháňať žiadne kšefty, nie som žiadna chuderka, ktorá skončila na zľavomatoch, aby ponúkala svoje služby za 40-50€, pretože nemá zákazníkov, len škoda, že sa nezobrazujú IP adresy, aby ste pochopili, že tie správy pochádzajú od reálnych žien. Som si vedomá, že profesionalita a úspech prinášajú so sebou aj závisť i dehonestovanie mojej tvrdej práce. Ja sa za svoju prácu nehanbím (narozdiel od mnohých tu), preto zverejňujem tisíce svojich fotografií a videí! To, že sa niekomu nepáčia niektoré moje fotky, je mi úplne jedno, lebo ani mne sa niektoré nepáčia, ale treba rešpektovať ženu, ktorá to tak chce a je dôležité, že jej samej sa to tak páči. PS: pozdravujem všetkých odborníkov/čky za také aj onaké správy. NEZABÚDAJTE VŠAK NA KARMU! :) Veronika Kocianová, profesionálna kozmetička a odborníčka na tetovanie permanentného make-upu a medicínskeho tetovania (vitiligo, jazvy, areoly - prsné dvorce)

spokojna

prvy krat mi obocie tetovala mladucka kozmeticka, ktora prave cerstvo absolvovala kurz. Odviedla perfektnu pracu, po par rokoch som chcela obcerstvit, ona uz davno v tom salone nepracovala, ale nemala som ziadny problem, pretetovali mi tvar, ktory ona vytvorila, a tak to ide stale. A obcerstvit obocie a linky raz za 3-4 roky si davam rozne, jedinu podmienku mam, aky ta, co mi to robi, mala sama premanentny make-up

Lucia T.

ODKAZ PRE KLAUDIU33:

Veroniku Kocianovu poznam osobne a komunikujem s nou... ona tu pod cudzimi nickmi nepise, pisu tu zeny, ktore su jej zakaznickami, alebo sa o nej a jej praci dozvedeli akoukolvek formou... neviem si predstavit nikoho ineho pre tuto pracu ako Veroniku! ma velku zlomenost pre ludi a robi ju preto, aby pomohla zenam, ktore bojuju s rakovinou byt este krajsimi, lebo aj tieto zeny su krasne! ma velke, krasne srdce a nie je to len skvela doktorka, ale clovek s velkym C! kazdemu ju z celeho svojho srdca vrelo a vrucne odporucam! vdaka Bohu za nu!

Viktoria K

Baby chcela by som vam vrelo odporucit studio Veroniky Kocianovej, ktora sa zaobera tetovanim pernamentneho make upu. Cestovala som az z daleka navstivit prave ju a som velmi spokojna, tak nevahajte :-)

veronikakocian

Ak sa rozhodnete pre tetovanie permanentného make-upu, vyberajte veľmi zodpovedne kozmetičku! Neverte na milé slová a stiahnuté fotky z netu, verte svojím očiam, ktorými si pozrite skutočnú odbornú prácu, ktorú by vám mala každá kozmetička ukázať. Ak žiadnu nemá, nedávajte sa tetovať v takom salóne...Veronika Kocianová je TOP odborníčka s dlhoročnými skúsenosťami, tisícami vlastných fotografií a videí. Vyhľadávajú ju ľudia z celého slovenska a zahraničia, cestujú za ňou stovky kilometrov, má aj medzinárodné úspechy a ocenenia z Rakúska, Nemecka, Kanady! Stačí si zadať do vyhľadávača meno: Veronika Kocianová 0907588767

anjanka

Veronika Kocianová je naozaj veľmi profesionálna, šikovná...hovorím z vlastnej skúsenosti... svoju prácu robí vynikajúco a veľmi snaživo. Som s jej prácou veľmi spokojná a určite ju odporúčam svojej rodine, blízkym aj známym. Vie proste ako má permanentný make-up vypadať :) ....Ďakujem

Barbora K.

Odporučujem Vás na skvelé tetovanie permanentného make-upu obočia a očných liniek u Veroniky Kocianovej. Je proste vo svojom odbore najlepšia