Kedy to zistime?

Príspevok v téme: Kedy to zistime?
žabka1611

ahojky..takze konecne sme sa odhodlali! pred dvoma dnami sme sa milovali "so vsetkym" ako to ma byt. no a chcem sa spytat po kolkatich dnoch by som si mala robit test, aby som zistila ci som tehu? Ked som si ratala plodne dni, tak akurat tento tyzden ich mam a ovulaciu mam dnes! Som zvedava ako to dopadne, na babo sa tesime a ak sa nepodari teraz tak skusat budeme zas za nejaku dobu!! A mozem vediet este ake su prve priznaky?
Dakujem vsetkym!! Prajem krasny dnik!!

žabka1611

mam urcite zdravotne problemy po zenskej stranke tak ked to nevyjde teraz budeme skusat az o nejaky cas!! :) Nechcem babo silou mocou!!

ninulaaaaaa

myslim ze nie vzdy kazdemu sa to podari na prvy krat a ako naschval ked ste sa rozhodli mat babatko...takze skusajte o castejsie a uvidite ze sa to podari..

tinka228

ja by som ti poradila robiť si test najskôr týždeň po tom čo ti bude meškať menštruácia. áno, síce sa predávajú testy, ktoré by už mali na piaty deň vedieť či si alebo nie si tehu, ale čo čítam poradne a fóra tak väčšinou keď si ženy robia test tak skoro vychádza negatívny.

sajfina

kdesi som čítala,že u mladej ženy do 25 rokov,ktorá ovuluje a má nechránený styk,tak je percento otehotnenia len 25%,preto to treba skúšať častejšie,nebyť sklamaný,ak to po jednom pokuse nevyjde a nebrať sex len ako nástroj k otehotneniu,aby ste neboli pod tlakom...ale držím palčeky,nech sa vám to podarí...vraj niektoré tehotenské testy vedia určiť tehu už na 5.deň