PRDENIE A SEX

Príspevok v téme: PRDENIE A SEX
pas

ahoj,mam s priatelkou taky problem-hlavne ja!vzdy ked sa niecoho velmi bojim tak sa mi chce prdiet,a ked ma sex tak sa vzdy bojim,ze sa nieco stane-praskne kondom,niekto nas prichyti....
a aj ked viem,ze nas nikto nemoze najst a mame bezpecnu ochranu,vzdy sa mi vyskytne tento problem,je mi to hrozne trapne,co mam robit?!....

vinka

no ja mám zasa takú vec, že keď je moj tam dole a už mi je fakt dobre sa úple uvolním a VTEDY to tiež občas na mňa príde, ale len akurát vtedy sviňa jedna :)

ksl

No ja osobne nepoznám takého človeka,čo by aspoň raz nezažil pri sexe ten trápny pocit,že sa mu chce prdieť.... Preto táto téma pobaví zaručene každého,ja som sa tiež od srdca zasmiala...Ale v dobrom..

yxo

akoze ak mas vazne takyto problem tak to vazne neni sranda ale prepac mi ja som sa tak dobre uz davno nezasmial ako na tychto prispevkoch co su tu hehehehehe :))))

ksl

No keď neprdíš smradlavé,tak si odchýl rukou jednu polku a vtedy to nepočuť,dá sa naučiť aj prdieť potichu - stisneš riť a púšťaš to pomaly... Alebo si kúp niečo homeopatické na trávenie a zdúvanie a pred sexom si vždy daj... Napr. Espumisan je taký proti prdom

ilja

pas: no keby si nejedol veci co zduvaju abo setko naraz tak by si neprdel ..mne sa to stane nekedy tez ae to sa napchavam .. a ked ti nepomoze ani nejest tak ked ta lubi tak ani to jej nemoze vadit ved setci sme len ludia