Zivot a nasa cesta

Príspevok v téme: Zivot a nasa cesta
keituskaaaa

Ahojky,mam zas trocha take obdobie,kedy filozofujem.Chcela by som sa konecne dozvediet ake je to nase poslanie na zemi,verim tomu ze kazdy z nas nejake ma,kazdy mame urcite ciele a sny,ake su tie vase?Rozmyslate niekedy ci by nebolo lahsie sa na vsetko vykaslat a ukoncit to?Ja mam taky pocit ze zivot by nemal byt len o tom ze praca,deti,peniaze atd Nie je v tom nieco viac?Ja by som chcela nieco dokazat a nieco po sebe zanechat,ale ako na to..proste nieco so svojim zivotom urobit,ako toto riesite vy?

jajka001_

mojim poslanim je prezit, vydrzat a rozdat co najviac dobra a lasky co sa mi podari
a tiez rozvijat samu seba aby som bola lepsim clovekom
čelit nastraham zivota a ostat sama sebou
neprestavat napredovat
aby som si na konci zivota mohla povedat, ze som spravila co som mohla a vedela
a nenechat sa otravit zlobou hlupostou a nenavistou

andy

Ja som rozmýšľala niekedy tak isto. Vadili mi aj ľudia, ktorí vyzerali ako šťastná rodinka, neverila som, že im to stačí. Teraz je to už lepšie, tieto myšlienky zaháňam tým, že sa stále niečo nové učím. Všetko ma zaujíma, hlavne nadpozemské veci...skús nejakú charitu, niekomu pomáhať,....zistíš, či ťa to napĺňa, alebo nie...

mata

niekedy som sa tym zaoberala stale.ale kazdy skor ci neskor svoje poslanie na tejto Zemi naplni.a sama uvidis kam ta osud zaveje a nemusis sa ani "snazit" :)